


-33 %



Behringer C-3 microphone Silver Studio microphone – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 27000302
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.90kg
69.01€ (134.98лв.)
103.51€ (202.45лв.)
без ДДС: 57.51€ (112.48лв.)
Етикети:
Behringer C-3 microphone Silver Studio microphone
, 27000302
, Behringer
, Професионални Микрофони
, Музикални инструменти
, купете Behringer C-3 microphone Silver Studio microphone
, цена Behringer C-3 microphone Silver Studio microphone
, оферти Behringer C-3 microphone Silver Studio microphone
, ревю Behringer C-3 microphone Silver Studio microphone
, промоция Behringer C-3 microphone Silver Studio microphone
, онлайн магазин Behringer C-3 microphone Silver Studio microphone
, поръчай Behringer C-3 microphone Silver Studio microphone
, Behringer C-3 microphone Silver Studio microphone мнения
, Behringer C-3 microphone Silver Studio microphone сравнение
, евтин Професионални Микрофони
, топ Професионални Микрофони
, най-добър Професионални Микрофони
, нов Професионални Микрофони
, behringer {ucfirst}професионални микрофони
, оригинален Behringer C-3 microphone Silver Studio microphone
, гаранция Behringer C-3 microphone Silver Studio microphone
, бърза доставка Behringer C-3 microphone Silver Studio microphone
, Behringer цена
, Behringer промоция
, Behringer отстъпка
, Behringer Професионални Микрофони
, професионални микрофони в българия
, професионални микрофони techmag
, онлайн поръчка Професионални Микрофони
, магазин за Професионални Микрофони
, топ оферти Професионални Микрофони
, Behringer 27000302 характеристики
, Behringer 27000302 спецификации
, Behringer 27000302 review
, Behringer 27000302 сравнение
, Behringer 27000302 отзиви
, Behringer 27000302 намаление
| Product type: | Condenser microphone |
| Depth: | 54 mm |
| Microphone weight: | 420 g |
| Height: | 180 mm |
| Product colour: | Silver |
| Device interface: | XLR-3 |
| Connectivity technology: | Wired |
| Type: | Studio microphone |
| Microphone input impedance: | 350 Ω |
| Microphone sensitivity: | -40 dB |
| Microphone dynamic range: | 119 dB |
| Microphone frequency: | 40 - 18000 Hz |
| Equivalent noise level: | 23 dB |







