











be quiet! SILENT WINGS 4 | 120mm PWM high-speed Computer case Fan 12 cm Black 1 pc(s)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CHLBEQWEN0077
- Тегло: 0.36kg
- SKU: CHLBEQWEN0077
35.40€ (69.24лв.)
без ДДС: 29.50€ (57.70лв.)
Етикети:
be quiet! SILENT WINGS 4 | 120mm PWM high-speed Computer case Fan 12 cm Black 1 pc(s)
, CHLBEQWEN0077
, BE QUIET!
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете be quiet! SILENT WINGS 4 | 120mm PWM high-speed Computer case Fan 12 cm Black 1 pc(s)
, цена be quiet! SILENT WINGS 4 | 120mm PWM high-speed Computer case Fan 12 cm Black 1 pc(s)
, оферти be quiet! SILENT WINGS 4 | 120mm PWM high-speed Computer case Fan 12 cm Black 1 pc(s)
, ревю be quiet! SILENT WINGS 4 | 120mm PWM high-speed Computer case Fan 12 cm Black 1 pc(s)
, промоция be quiet! SILENT WINGS 4 | 120mm PWM high-speed Computer case Fan 12 cm Black 1 pc(s)
, онлайн магазин be quiet! SILENT WINGS 4 | 120mm PWM high-speed Computer case Fan 12 cm Black 1 pc(s)
, поръчай be quiet! SILENT WINGS 4 | 120mm PWM high-speed Computer case Fan 12 cm Black 1 pc(s)
, be quiet! SILENT WINGS 4 | 120mm PWM high-speed Computer case Fan 12 cm Black 1 pc(s) мнения
, be quiet! SILENT WINGS 4 | 120mm PWM high-speed Computer case Fan 12 cm Black 1 pc(s) сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, be quiet! {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален be quiet! SILENT WINGS 4 | 120mm PWM high-speed Computer case Fan 12 cm Black 1 pc(s)
, гаранция be quiet! SILENT WINGS 4 | 120mm PWM high-speed Computer case Fan 12 cm Black 1 pc(s)
, бърза доставка be quiet! SILENT WINGS 4 | 120mm PWM high-speed Computer case Fan 12 cm Black 1 pc(s)
, BE QUIET! цена
, BE QUIET! промоция
, BE QUIET! отстъпка
, BE QUIET! Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, BE QUIET! CHLBEQWEN0077 характеристики
, BE QUIET! CHLBEQWEN0077 спецификации
, BE QUIET! CHLBEQWEN0077 review
, BE QUIET! CHLBEQWEN0077 сравнение
, BE QUIET! CHLBEQWEN0077 отзиви
, BE QUIET! CHLBEQWEN0077 намаление
EAN: 4260052188866
MPN: BL094
Technical Specifications
| Certification | CE / ROHS / RU / UKCA / TÜV / WEEE |
| Product colour | Black |
| Fan connector | 4-pin |
| Voltage | 5 - 13.2 V |
| Maximum current | 0.22 A |
| Power consumption (typical) | 2.4 W |
| Rated current | 0.2 A |
| Rated voltage | 12 V |
| Cable length | 0.5 m |
| Depth | 120 mm |
| Weight | 190 g |
| Package weight | 346 g |
| Package height | 31 mm |
| Package width | 141 mm |
| Package depth | 192 mm |
| Height | 25 mm |
| Width | 120 mm |
| Maximum airflow | 76.7 cfm |
| Maximum air pressure | 3.96 mmH2O |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Fan diameter | 12 cm |
| Airflow | 130.31 m³/h |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Type | Fan |
| Suitable location | Computer case |
| Noise level (high speed) | 31.2 dB |
| Bearing type | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Mean time between failures (MTBF) | 300000 h |
| Rotational speed (max) | 2500 RPM |
| Screws included | Yes |
| Number of screws | 4 |
| Number of clips | 4 |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Shipping (inner) case width | 38.7 cm |
| Shipping (inner) case gross weight | 15 kg |
| Products per shipping (inner) case | 40 pc(s) |
| Shipping (inner) case height | 37.5 cm |
| Shipping (inner) case length | 43.2 cm |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 14.2 x 19.5 x 3.1 cm
Weight: 0.355 kg
