











be quiet! Light Wings White | 140mm PWM high-speed Triple-Pack Computer case Fan 14 cm 3 pc(s)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CHLBEQWEN0119
- Тегло: 0.84kg
- SKU: CHLBEQWEN0119
84.43€ (165.13лв.)
без ДДС: 70.36€ (137.61лв.)
![]() |
12 x 7.97 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
be quiet! Light Wings White | 140mm PWM high-speed Triple-Pack Computer case Fan 14 cm 3 pc(s)
, CHLBEQWEN0119
, BE QUIET!
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете be quiet! Light Wings White | 140mm PWM high-speed Triple-Pack Computer case Fan 14 cm 3 pc(s)
, цена be quiet! Light Wings White | 140mm PWM high-speed Triple-Pack Computer case Fan 14 cm 3 pc(s)
, оферти be quiet! Light Wings White | 140mm PWM high-speed Triple-Pack Computer case Fan 14 cm 3 pc(s)
, ревю be quiet! Light Wings White | 140mm PWM high-speed Triple-Pack Computer case Fan 14 cm 3 pc(s)
, промоция be quiet! Light Wings White | 140mm PWM high-speed Triple-Pack Computer case Fan 14 cm 3 pc(s)
, онлайн магазин be quiet! Light Wings White | 140mm PWM high-speed Triple-Pack Computer case Fan 14 cm 3 pc(s)
, поръчай be quiet! Light Wings White | 140mm PWM high-speed Triple-Pack Computer case Fan 14 cm 3 pc(s)
, be quiet! Light Wings White | 140mm PWM high-speed Triple-Pack Computer case Fan 14 cm 3 pc(s) мнения
, be quiet! Light Wings White | 140mm PWM high-speed Triple-Pack Computer case Fan 14 cm 3 pc(s) сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, be quiet! {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален be quiet! Light Wings White | 140mm PWM high-speed Triple-Pack Computer case Fan 14 cm 3 pc(s)
, гаранция be quiet! Light Wings White | 140mm PWM high-speed Triple-Pack Computer case Fan 14 cm 3 pc(s)
, бърза доставка be quiet! Light Wings White | 140mm PWM high-speed Triple-Pack Computer case Fan 14 cm 3 pc(s)
, BE QUIET! цена
, BE QUIET! промоция
, BE QUIET! отстъпка
, BE QUIET! Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, BE QUIET! CHLBEQWEN0119 характеристики
, BE QUIET! CHLBEQWEN0119 спецификации
, BE QUIET! CHLBEQWEN0119 review
, BE QUIET! CHLBEQWEN0119 сравнение
, BE QUIET! CHLBEQWEN0119 отзиви
, BE QUIET! CHLBEQWEN0119 намаление
EAN: 4260052190265
MPN: BL103
Technical Specifications
| Compliance certificates | RoHS |
| Compliance certificates | CE |
| Compliance certificates | WEEE |
| Sustainability certificates | UL ECOLOGO |
| Sustainability certificates | Triman |
| Sustainability compliance | Yes |
| Product colour | White |
| Illumination colour | Multi |
| Fan controller | Yes |
| Number of LEDs | 20 |
| Fan connector | 4-pin |
| Number of fan blades | 9 |
| Illumination LED | Yes |
| LED connector type | 3-pin |
| Rated current | 0.67 A |
| Voltage | 13.2 V |
| Power consumption (typical) | 4.68 W |
| Starting voltage | 5 V |
| Rated voltage | 12 V |
| Package width | 133 mm |
| Package depth | 192 mm |
| Cable length | 500 m |
| Fan dimensions (W x D x H) | 140 x 140 x 25 mm |
| Package height | 86.5 mm |
| Fan weight | 251 g |
| Package weight | 1.03 kg |
| Mean time between failures (MTBF) | 60000 h |
| Rotational speed (max) | 2200 RPM |
| Type | Fan |
| Maximum airflow | 71.7 cfm |
| Fan diameter | 14 cm |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Airflow | 121.82 m³/h |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Noise level (high speed) | 31 dB |
| Bearing type | Rifle bearing |
| Maximum air pressure | 2.3 mmH2O |
| Suitable location | Computer case |
| Mounting kit | Yes |
| Package type | Box |
| Installation instruction | Yes |
| Number of screws | 16 |
| Screws included | Yes |
| RGB controller included | Yes |
| Shipping (inner) case gross weight | 10.9 kg |
| Shipping (inner) case width | 32.3 cm |
| Shipping (inner) case height | 22 cm |
| Products per shipping (inner) case | 10 pc(s) |
| Shipping (inner) case length | 45.4 cm |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 9 x 13 x 17 cm
Weight: 0.835 kg

