





be quiet! LIGHT WINGS LX 140mm PWM Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: BL126
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.21kg
30.86€ (60.36лв.)
без ДДС: 25.72€ (50.30лв.)
Етикети:
be quiet! LIGHT WINGS LX 140mm PWM Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s)
, BL126
, BE QUIET!
, Охладители
, PC компоненти
, купете be quiet! LIGHT WINGS LX 140mm PWM Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s)
, цена be quiet! LIGHT WINGS LX 140mm PWM Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s)
, оферти be quiet! LIGHT WINGS LX 140mm PWM Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s)
, ревю be quiet! LIGHT WINGS LX 140mm PWM Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s)
, промоция be quiet! LIGHT WINGS LX 140mm PWM Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s)
, онлайн магазин be quiet! LIGHT WINGS LX 140mm PWM Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s)
, поръчай be quiet! LIGHT WINGS LX 140mm PWM Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s)
, be quiet! LIGHT WINGS LX 140mm PWM Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s) мнения
, be quiet! LIGHT WINGS LX 140mm PWM Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s) сравнение
, евтин Охладители
, топ Охладители
, най-добър Охладители
, нов Охладители
, be quiet! {ucfirst}охладители
, оригинален be quiet! LIGHT WINGS LX 140mm PWM Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s)
, гаранция be quiet! LIGHT WINGS LX 140mm PWM Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s)
, бърза доставка be quiet! LIGHT WINGS LX 140mm PWM Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s)
, BE QUIET! цена
, BE QUIET! промоция
, BE QUIET! отстъпка
, BE QUIET! Охладители
, охладители в българия
, охладители techmag
, онлайн поръчка Охладители
, магазин за Охладители
, топ оферти Охладители
, BE QUIET! BL126 характеристики
, BE QUIET! BL126 спецификации
, BE QUIET! BL126 review
, BE QUIET! BL126 сравнение
, BE QUIET! BL126 отзиви
, BE QUIET! BL126 намаление
| Compliance certificates: | RoHS, CE, UKCA, WEEE |
| Illumination colour: | Multi |
| Number of fan blades: | 7 |
| Illumination LED: | Yes |
| Fan connector: | 4-pin |
| Number of LEDs: | 16 |
| LED connector type: | 3-pin |
| Product colour: | Black |
| Number of fans: | 1 fan(s) |
| Maximum current: | 0.3 A |
| Rated voltage: | 12 V |
| Fan current: | 0.09 A |
| Voltage: | 5 - 13.2 V |
| Fan dimensions (W x D x H): | 140 x 140 x 25 mm |
| Fan weight: | 165 g |
| Package height: | 27 mm |
| Package width: | 142 mm |
| Package depth: | 184 mm |
| Package weight: | 200 g |
| Airflow: | 95 m³/h |
| Rotational speed (max): | 1200 RPM |
| Fan diameter: | 14 cm |
| Maximum air pressure: | 0.9 mmH2O |
| Pulse-width modulation (PWM) support: | Yes |
| Mean time between failures (MTBF): | 60000 h |
| Maximum airflow: | 56 cfm |
| Noise level (high speed): | 22.9 dB |
| Suitable location: | Computer case |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Type: | Fan |
| Bearing type: | Rifle bearing |
| Number of screws: | 4 |
| Screws included: | Yes |
| Shipping (inner) case height: | 33 cm |
| Shipping (inner) case gross weight: | 15.8 kg |
| Shipping (inner) case width: | 37.8 cm |
| Shipping (inner) case length: | 49.4 cm |
| Products per shipping (inner) case: | 72 pc(s) |





