





be quiet! Light Wings 140mm ARGB PWM High Speed Fan Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: BL075
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.33kg
39.50€ (77.26лв.)
без ДДС: 32.92€ (64.39лв.)
Етикети:
be quiet! Light Wings 140mm ARGB PWM High Speed Fan Black
, BL075
, BE QUIET!
, Охладители
, PC компоненти
, купете be quiet! Light Wings 140mm ARGB PWM High Speed Fan Black
, цена be quiet! Light Wings 140mm ARGB PWM High Speed Fan Black
, оферти be quiet! Light Wings 140mm ARGB PWM High Speed Fan Black
, ревю be quiet! Light Wings 140mm ARGB PWM High Speed Fan Black
, промоция be quiet! Light Wings 140mm ARGB PWM High Speed Fan Black
, онлайн магазин be quiet! Light Wings 140mm ARGB PWM High Speed Fan Black
, поръчай be quiet! Light Wings 140mm ARGB PWM High Speed Fan Black
, be quiet! Light Wings 140mm ARGB PWM High Speed Fan Black мнения
, be quiet! Light Wings 140mm ARGB PWM High Speed Fan Black сравнение
, евтин Охладители
, топ Охладители
, най-добър Охладители
, нов Охладители
, be quiet! {ucfirst}охладители
, оригинален be quiet! Light Wings 140mm ARGB PWM High Speed Fan Black
, гаранция be quiet! Light Wings 140mm ARGB PWM High Speed Fan Black
, бърза доставка be quiet! Light Wings 140mm ARGB PWM High Speed Fan Black
, BE QUIET! цена
, BE QUIET! промоция
, BE QUIET! отстъпка
, BE QUIET! Охладители
, охладители в българия
, охладители techmag
, онлайн поръчка Охладители
, магазин за Охладители
, топ оферти Охладители
, BE QUIET! BL075 характеристики
, BE QUIET! BL075 спецификации
, BE QUIET! BL075 review
, BE QUIET! BL075 сравнение
, BE QUIET! BL075 отзиви
, BE QUIET! BL075 намаление
| Sustainability certificates: | CE, WEEE, RoHS |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Illumination colour: | Multi |
| Illumination LED: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Fan connector: | 4-pin |
| Rated current: | 0.67 A |
| Rated voltage: | 12 V |
| Safety current: | 0.39 Ah |
| Voltage: | 5 - 13.2 V |
| Power consumption (typical): | 4.68 W |
| Depth: | 140 mm |
| Width: | 140 mm |
| Package depth: | 173 mm |
| Fan dimensions (W x D x H): | 140 x 140 x 25 mm |
| Package weight: | 334 g |
| Cable length: | 0.5 m |
| Package width: | 153 mm |
| Height: | 25 mm |
| Weight: | 210 g |
| Package height: | 29.5 mm |
| Rotational speed (max): | 2200 RPM |
| Maximum airflow: | 71.7 cfm |
| Pulse-width modulation (PWM) support: | Yes |
| Suitable location: | Computer case |
| Noise level (high speed): | 31 dB |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Compatible processor series: | Not supported |
| Bearing type: | Rifle bearing |
| Fan diameter: | 14 cm |
| Maximum air pressure: | 2.3 mmH2O |
| Airflow: | 121.82 m³/h |
| Mean time between failures (MTBF): | 60000 h |
| Supported processor sockets: | Not supported |
| Type: | Fan |
| Number of screws: | 4 |
| Screws included: | Yes |
| Shipping (inner) case width: | 32 cm |
| Products per shipping (inner) case: | 30 pc(s) |
| Shipping (inner) case height: | 20 cm |
| Shipping (inner) case length: | 47.8 cm |
| Shipping (inner) case gross weight: | 10.8 kg |





