





be quiet! Dark Rock Pro 5 Processor Air cooler 120/135 mm Black 1 pc(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: BK036
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 1.72kg
113.68€ (222.33лв.)
без ДДС: 94.73€ (185.28лв.)
![]() |
12 x 10.73 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
be quiet! Dark Rock Pro 5 Processor Air cooler 120/135 mm Black 1 pc(s)
, BK036
, BE QUIET!
, Охладители
, PC компоненти
, купете be quiet! Dark Rock Pro 5 Processor Air cooler 120/135 mm Black 1 pc(s)
, цена be quiet! Dark Rock Pro 5 Processor Air cooler 120/135 mm Black 1 pc(s)
, оферти be quiet! Dark Rock Pro 5 Processor Air cooler 120/135 mm Black 1 pc(s)
, ревю be quiet! Dark Rock Pro 5 Processor Air cooler 120/135 mm Black 1 pc(s)
, промоция be quiet! Dark Rock Pro 5 Processor Air cooler 120/135 mm Black 1 pc(s)
, онлайн магазин be quiet! Dark Rock Pro 5 Processor Air cooler 120/135 mm Black 1 pc(s)
, поръчай be quiet! Dark Rock Pro 5 Processor Air cooler 120/135 mm Black 1 pc(s)
, be quiet! Dark Rock Pro 5 Processor Air cooler 120/135 mm Black 1 pc(s) мнения
, be quiet! Dark Rock Pro 5 Processor Air cooler 120/135 mm Black 1 pc(s) сравнение
, евтин Охладители
, топ Охладители
, най-добър Охладители
, нов Охладители
, be quiet! {ucfirst}охладители
, оригинален be quiet! Dark Rock Pro 5 Processor Air cooler 120/135 mm Black 1 pc(s)
, гаранция be quiet! Dark Rock Pro 5 Processor Air cooler 120/135 mm Black 1 pc(s)
, бърза доставка be quiet! Dark Rock Pro 5 Processor Air cooler 120/135 mm Black 1 pc(s)
, BE QUIET! цена
, BE QUIET! промоция
, BE QUIET! отстъпка
, BE QUIET! Охладители
, охладители в българия
, охладители techmag
, онлайн поръчка Охладители
, магазин за Охладители
, топ оферти Охладители
, BE QUIET! BK036 характеристики
, BE QUIET! BK036 спецификации
, BE QUIET! BK036 review
, BE QUIET! BK036 сравнение
, BE QUIET! BK036 отзиви
, BE QUIET! BK036 намаление
| Sustainability compliance: | Yes |
| Sustainability certificates: | Triman, UL ECOLOGO |
| Fins material: | Aluminium |
| Product colour: | Black |
| Fan connector: | 4-pin |
| Number of fans: | 2 fan(s) |
| Base plate material: | Copper |
| Number of heat pipes: | 7 |
| Thermal Design Power (TDP): | 270 W |
| Fan voltage: | 12 V |
| Width: | 136 mm |
| Package height: | 220 mm |
| Depth: | 145 mm |
| Fan dimensions (W x D x H): | 135 x 135 x 25 mm |
| Radiator depth: | 11.9 cm |
| Fan thickness: | 2.5 cm |
| Package depth: | 202 mm |
| Radiator width: | 13.6 cm |
| Radiator height: | 16.8 cm |
| Package weight: | 1.74 kg |
| Height: | 168 mm |
| Weight: | 1.29 kg |
| Heat pipes diameter: | 6 mm |
| Package width: | 180 mm |
| Fan 2 dimensions (W x D x H): | 120 x 120 x 25 mm |
| Supported processor sockets: | LGA 1150 (Socket H3), Socket AM5, LGA 1151 (Socket H4), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, LGA 1155 (Socket H2), Socket AM4 |
| Fan diameter: | 120/135 mm |
| Fan speed (min): | 1300 RPM |
| Fan speed (max): | 1500 RPM |
| Fan's mean time to failure (MTTF): | 300000 h |
| Noise level (low speed): | 8.9 dB |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Suitable location: | Processor |
| Noise level (high speed): | 23.3 dB |
| Type: | Air cooler |
| Pulse-width modulation (PWM) support: | Yes |
| Fan 2 rotational speed (max): | 2000 RPM |
| Fan 2 rotational speed (min): | 1700 RPM |
| Fan bearing technology: | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Shipping (inner) case width: | 38 cm |
| Shipping (inner) case height: | 46.7 cm |
| Products per shipping (inner) case: | 12 pc(s) |
| Shipping (inner) case length: | 62.5 cm |
| Shipping (inner) case gross weight: | 22.1 kg |






