











Baseus Super Energy Ultra - Jump Starter power bank for cars, 3000A, black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: LADBSUPOW0121
- Тегло: 1.57kg
- SKU: LADBSUPOW0121
168.62€ (329.80лв.)
без ДДС: 140.52€ (274.83лв.)
![]() |
12 x 15.92 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Baseus Super Energy Ultra - Jump Starter power bank for cars
, 3000A
, black
, LADBSUPOW0121
, Baseus
, Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, купете Baseus Super Energy Ultra - Jump Starter power bank for cars
, 3000A
, black
, цена Baseus Super Energy Ultra - Jump Starter power bank for cars
, 3000A
, black
, оферти Baseus Super Energy Ultra - Jump Starter power bank for cars
, 3000A
, black
, ревю Baseus Super Energy Ultra - Jump Starter power bank for cars
, 3000A
, black
, промоция Baseus Super Energy Ultra - Jump Starter power bank for cars
, 3000A
, black
, онлайн магазин Baseus Super Energy Ultra - Jump Starter power bank for cars
, 3000A
, black
, поръчай Baseus Super Energy Ultra - Jump Starter power bank for cars
, 3000A
, black
, Baseus Super Energy Ultra - Jump Starter power bank for cars
, 3000A
, black мнения
, Baseus Super Energy Ultra - Jump Starter power bank for cars
, 3000A
, black сравнение
, евтин Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, най-добър Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, нов Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, baseus {ucfirst}смартфони
, таблети & аксесоари
, оригинален Baseus Super Energy Ultra - Jump Starter power bank for cars
, 3000A
, black
, гаранция Baseus Super Energy Ultra - Jump Starter power bank for cars
, 3000A
, black
, бърза доставка Baseus Super Energy Ultra - Jump Starter power bank for cars
, 3000A
, black
, Baseus цена
, Baseus промоция
, Baseus отстъпка
, Baseus Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, смартфони
, таблети & аксесоари в българия
, смартфони
, таблети & аксесоари techmag
, онлайн поръчка Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, магазин за Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ оферти Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, Baseus LADBSUPOW0121 характеристики
, Baseus LADBSUPOW0121 спецификации
, Baseus LADBSUPOW0121 review
, Baseus LADBSUPOW0121 сравнение
, Baseus LADBSUPOW0121 отзиви
, Baseus LADBSUPOW0121 намаление
EAN: 6932172631864
MPN: 149204
Technical Specifications
| Battery capacity | 26800 mAh |
| Wristband | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Product colour | Black |
| Built-in flashlight | Yes |
| Built-in compass | Yes |
| Battery technology | Polymer |
| Starting current | 1000 A |
| Weight | 1.2 kg |
| USB cable included | Yes |
| Set contents | Battery connection clamps |
| Package contents | Jump Starter x 1 |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| DC-out jack | Yes |
| DC input | Yes |
| Number of USB Type A ports | 2 |
| Material | ABS |
| Material | PC |
| Maximum temperature | 60°C |
| Minimum operating temperature | -20 °C |
| Warnings | Do not throw into fire or disassemble. |
| Warnings | Dispose of in accordance with local regulations for disposal of batteries and electronic equipment. |
| Warnings | Dispose of in accordance with local regulations for the collection and recycling of electronic waste. |
| Warnings | Do not expose to high temperatures or direct sunlight. |
| Warnings | Do not expose to high temperatures or open flames, risk of explosion. |
| Warnings | Avoid contact with eyes and skin; if contact occurs, flush with plenty of water and seek medical advice. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 14.5 x 18.7 x 10.1 cm
Weight: 1.566 kg

