













Barbie A Touch of Magic “Malibu” Mermaid Doll with Color Change Feature, Pet Dolphin and Accessories
- Наличност: Изчерпан
- Модел: LIAMTTLAL0243
- Тегло: 0.31kg
- SKU: LIAMTTLAL0243
32.28€ (63.13лв.)
без ДДС: 26.90€ (52.61лв.)
Етикети:
Barbie A Touch of Magic “Malibu” Mermaid Doll with Color Change Feature
, Pet Dolphin and Accessories
, LIAMTTLAL0243
, MATTEL
, Класически кукли
, Игри и играчки
, купете Barbie A Touch of Magic “Malibu” Mermaid Doll with Color Change Feature
, Pet Dolphin and Accessories
, цена Barbie A Touch of Magic “Malibu” Mermaid Doll with Color Change Feature
, Pet Dolphin and Accessories
, оферти Barbie A Touch of Magic “Malibu” Mermaid Doll with Color Change Feature
, Pet Dolphin and Accessories
, ревю Barbie A Touch of Magic “Malibu” Mermaid Doll with Color Change Feature
, Pet Dolphin and Accessories
, промоция Barbie A Touch of Magic “Malibu” Mermaid Doll with Color Change Feature
, Pet Dolphin and Accessories
, онлайн магазин Barbie A Touch of Magic “Malibu” Mermaid Doll with Color Change Feature
, Pet Dolphin and Accessories
, поръчай Barbie A Touch of Magic “Malibu” Mermaid Doll with Color Change Feature
, Pet Dolphin and Accessories
, Barbie A Touch of Magic “Malibu” Mermaid Doll with Color Change Feature
, Pet Dolphin and Accessories мнения
, Barbie A Touch of Magic “Malibu” Mermaid Doll with Color Change Feature
, Pet Dolphin and Accessories сравнение
, евтин Класически кукли
, топ Класически кукли
, най-добър Класически кукли
, нов Класически кукли
, mattel {ucfirst}класически кукли
, оригинален Barbie A Touch of Magic “Malibu” Mermaid Doll with Color Change Feature
, Pet Dolphin and Accessories
, гаранция Barbie A Touch of Magic “Malibu” Mermaid Doll with Color Change Feature
, Pet Dolphin and Accessories
, бърза доставка Barbie A Touch of Magic “Malibu” Mermaid Doll with Color Change Feature
, Pet Dolphin and Accessories
, MATTEL цена
, MATTEL промоция
, MATTEL отстъпка
, MATTEL Класически кукли
, класически кукли в българия
, класически кукли techmag
, онлайн поръчка Класически кукли
, магазин за Класически кукли
, топ оферти Класически кукли
, MATTEL LIAMTTLAL0243 характеристики
, MATTEL LIAMTTLAL0243 спецификации
, MATTEL LIAMTTLAL0243 review
, MATTEL LIAMTTLAL0243 сравнение
, MATTEL LIAMTTLAL0243 отзиви
, MATTEL LIAMTTLAL0243 намаление
EAN: 194735183630
MPN: HRP97
Technical Specifications
| Compliance certificates | CE |
| Product colour | Multicolour |
| Sounding | No |
| Material | Plastic |
| Recommended age (max) | 99 yr(s) |
| Doll's gender | Female |
| Recommended age (min) | 3 yr(s) |
| Doll type | Fashion doll |
| Suggested gender | Girl |
| Height | 380 mm |
| Width | 101 mm |
| Depth | 38 mm |
| Weight | 200 g |
| Package weight | 369.2 g |
| Package width | 190 mm |
| Package height | 330 mm |
| Package depth | 52 mm |
| Packaging content | Includes 1 Barbie doll with 1 pet dolphin, 1 brush, 1 headband, and 2 necklace accessories. Doll cannot swim or stand alone. Colours and decorations may vary. |
| Batteries included | No |
| Waste Electrical and Electronic Equipment (WEEE) compliance | No |
| Batteries required | No |
| Recommended age (max) | 108 month(s) |
| Recommended age (min) | 3 month(s) |
| Products per intermodal container (48ft) | 20246 pc(s) |
| Products per intermodal container (53ft) | 21692 pc(s) |
| Safety warning | WARNING: Not suitable for children under 36 months. Small parts. |
| EU TSD warning | Not for children under 36 months |
| Languages support | Multi |
| Assembly required | No |
| App required for full functionality | No |
| Independently connects to the internet | No |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 5.5 x 32.5 x 19.5 cm
Weight: 0.31 kg




