


-37 %



BACscan F-45 alcohol tester 0 - 4% Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: F-45 Comfort
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 0.16kg
66.77€ (130.59лв.)
105.72€ (206.77лв.)
без ДДС: 55.64€ (108.82лв.)
Етикети:
BACscan F-45 alcohol tester 0 - 4% Black
, F-45 Comfort
, BACSCAN
, Дрегери за алкохол
, Автоаксесоари
, купете BACscan F-45 alcohol tester 0 - 4% Black
, цена BACscan F-45 alcohol tester 0 - 4% Black
, оферти BACscan F-45 alcohol tester 0 - 4% Black
, ревю BACscan F-45 alcohol tester 0 - 4% Black
, промоция BACscan F-45 alcohol tester 0 - 4% Black
, онлайн магазин BACscan F-45 alcohol tester 0 - 4% Black
, поръчай BACscan F-45 alcohol tester 0 - 4% Black
, BACscan F-45 alcohol tester 0 - 4% Black мнения
, BACscan F-45 alcohol tester 0 - 4% Black сравнение
, евтин Дрегери за алкохол
, топ Дрегери за алкохол
, най-добър Дрегери за алкохол
, нов Дрегери за алкохол
, bacscan {ucfirst}дрегери за алкохол
, оригинален BACscan F-45 alcohol tester 0 - 4% Black
, гаранция BACscan F-45 alcohol tester 0 - 4% Black
, бърза доставка BACscan F-45 alcohol tester 0 - 4% Black
, BACSCAN цена
, BACSCAN промоция
, BACSCAN отстъпка
, BACSCAN Дрегери за алкохол
, дрегери за алкохол в българия
, дрегери за алкохол techmag
, онлайн поръчка Дрегери за алкохол
, магазин за Дрегери за алкохол
, топ оферти Дрегери за алкохол
, BACSCAN F-45 Comfort характеристики
, BACSCAN F-45 Comfort спецификации
, BACSCAN F-45 Comfort review
, BACSCAN F-45 Comfort сравнение
, BACSCAN F-45 Comfort отзиви
, BACSCAN F-45 Comfort намаление
| Warm-up time: | 20 s |
| Product colour: | Black |
| Type: | Contactless |
| Material: | ABS synthetics |
| Measurement time: | 4 s |
| Measuring range (BAC): | 0 - 4% |
| Alarm function: | Yes |
| Accuracy: | 1% |
| Number of memory records: | 10 |
| Weight: | 73 g |
| Height: | 920 mm |
| Width: | 510 mm |
| Depth: | 230 mm |
| Batteries included: | Yes |
| Package type: | Box |
| Built-in display: | Yes |
| Display: | LCD |
| Cylindrical battery size: | AAA |
| Battery technology: | Alkaline |
| Number of batteries supported: | 2 |
| Battery voltage: | 1.5 V |






