





BaByliss 6704WE hair dryer 2000 W Black, White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 6704WE
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.91kg
45.84€ (89.66лв.)
без ДДС: 38.20€ (74.71лв.)
Етикети:
BaByliss 6704WE hair dryer 2000 W Black
, White
, 6704WE
, Babyliss
, Грижа за косата
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете BaByliss 6704WE hair dryer 2000 W Black
, White
, цена BaByliss 6704WE hair dryer 2000 W Black
, White
, оферти BaByliss 6704WE hair dryer 2000 W Black
, White
, ревю BaByliss 6704WE hair dryer 2000 W Black
, White
, промоция BaByliss 6704WE hair dryer 2000 W Black
, White
, онлайн магазин BaByliss 6704WE hair dryer 2000 W Black
, White
, поръчай BaByliss 6704WE hair dryer 2000 W Black
, White
, BaByliss 6704WE hair dryer 2000 W Black
, White мнения
, BaByliss 6704WE hair dryer 2000 W Black
, White сравнение
, евтин Грижа за косата
, топ Грижа за косата
, най-добър Грижа за косата
, нов Грижа за косата
, babyliss {ucfirst}грижа за косата
, оригинален BaByliss 6704WE hair dryer 2000 W Black
, White
, гаранция BaByliss 6704WE hair dryer 2000 W Black
, White
, бърза доставка BaByliss 6704WE hair dryer 2000 W Black
, White
, Babyliss цена
, Babyliss промоция
, Babyliss отстъпка
, Babyliss Грижа за косата
, грижа за косата в българия
, грижа за косата techmag
, онлайн поръчка Грижа за косата
, магазин за Грижа за косата
, топ оферти Грижа за косата
, Babyliss 6704WE характеристики
, Babyliss 6704WE спецификации
, Babyliss 6704WE review
, Babyliss 6704WE сравнение
, Babyliss 6704WE отзиви
, Babyliss 6704WE намаление
| Cord length: | 2.8 m |
| Product colour: | Black, White |
| Hanging type: | Hanging loop |
| Surface coloration: | Monochromatic |
| Removable filter: | Yes |
| Swivel cord: | Yes |
| Power: | 2000 W |
| Height: | 210 mm |
| Weight: | 650 g |
| Depth: | 85 mm |
| Width: | 270 mm |
| Number of speeds: | 2 |
| Motor type: | AC |
| Airflow: | 100 m³/h |
| Number of heating levels: | 3 |
| Number of temperature settings: | 2 |
| Air speed: | 27.7 m/s |
| Adjustable temperature: | Yes |
| Cool shot function: | Yes |
| Package weight: | 897 g |
| Package depth: | 93.5 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package width: | 243 mm |
| Package height: | 262 mm |
| Package type: | Box |
| Diffuser nozzle: | No |
| Concentrator nozzle: | Yes |
| Concentrator nozzle height: | 6 mm |





