





AVIZIO KKU6CZA0.5 networking cable Black 0.5 m Cat6 U/UTP (UTP) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KKU6CZA0.5
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.02kg
13.46€ (26.33лв.)
без ДДС: 11.22€ (21.94лв.)
Етикети:
AVIZIO KKU6CZA0.5 networking cable Black 0.5 m Cat6 U/UTP (UTP)
, KKU6CZA0.5
, ALANTEC
, Пач кабели
, Кабели и адаптери
, купете AVIZIO KKU6CZA0.5 networking cable Black 0.5 m Cat6 U/UTP (UTP)
, цена AVIZIO KKU6CZA0.5 networking cable Black 0.5 m Cat6 U/UTP (UTP)
, оферти AVIZIO KKU6CZA0.5 networking cable Black 0.5 m Cat6 U/UTP (UTP)
, ревю AVIZIO KKU6CZA0.5 networking cable Black 0.5 m Cat6 U/UTP (UTP)
, промоция AVIZIO KKU6CZA0.5 networking cable Black 0.5 m Cat6 U/UTP (UTP)
, онлайн магазин AVIZIO KKU6CZA0.5 networking cable Black 0.5 m Cat6 U/UTP (UTP)
, поръчай AVIZIO KKU6CZA0.5 networking cable Black 0.5 m Cat6 U/UTP (UTP)
, AVIZIO KKU6CZA0.5 networking cable Black 0.5 m Cat6 U/UTP (UTP) мнения
, AVIZIO KKU6CZA0.5 networking cable Black 0.5 m Cat6 U/UTP (UTP) сравнение
, евтин Пач кабели
, топ Пач кабели
, най-добър Пач кабели
, нов Пач кабели
, alantec {ucfirst}пач кабели
, оригинален AVIZIO KKU6CZA0.5 networking cable Black 0.5 m Cat6 U/UTP (UTP)
, гаранция AVIZIO KKU6CZA0.5 networking cable Black 0.5 m Cat6 U/UTP (UTP)
, бърза доставка AVIZIO KKU6CZA0.5 networking cable Black 0.5 m Cat6 U/UTP (UTP)
, ALANTEC цена
, ALANTEC промоция
, ALANTEC отстъпка
, ALANTEC Пач кабели
, пач кабели в българия
, пач кабели techmag
, онлайн поръчка Пач кабели
, магазин за Пач кабели
, топ оферти Пач кабели
, ALANTEC KKU6CZA0.5 характеристики
, ALANTEC KKU6CZA0.5 спецификации
, ALANTEC KKU6CZA0.5 review
, ALANTEC KKU6CZA0.5 сравнение
, ALANTEC KKU6CZA0.5 отзиви
, ALANTEC KKU6CZA0.5 намаление
| Bend radius (min): | 0.4 mm |
| Frequency: | 250 MHz |
| Product colour: | Black |
| Cable length: | 0.5 m |
| Connector 2: | RJ-45 |
| Connector 1 gender: | Male |
| Cable standard: | Cat6 |
| Connector 2 gender: | Male |
| Jacket material: | Polyvinyl chloride (PVC) |
| AWG wire size: | 24/7 |
| Cable class: | E |
| Networking standards: | IEEE 802.3af |
| Connector 1: | Rj-45 |
| Cable shielding: | U/UTP (UTP) |
| Storage temperature (T-T): | 0 - 50 °C |
| Operating temperature (T-T): | -20 - 60 °C |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |





