









AVIZIO KKS6NIE0.5 networking cable Blue 0.5 m Cat6 F/UTP (FTP)
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KGWAANPAT0030
- Тегло: 0.03kg
- SKU: KGWAANPAT0030
13.63€ (26.66лв.)
без ДДС: 11.36€ (22.22лв.)
Етикети:
AVIZIO KKS6NIE0.5 networking cable Blue 0.5 m Cat6 F/UTP (FTP)
, KGWAANPAT0030
, ALANTEC
, TV & Електроника
, купете AVIZIO KKS6NIE0.5 networking cable Blue 0.5 m Cat6 F/UTP (FTP)
, цена AVIZIO KKS6NIE0.5 networking cable Blue 0.5 m Cat6 F/UTP (FTP)
, оферти AVIZIO KKS6NIE0.5 networking cable Blue 0.5 m Cat6 F/UTP (FTP)
, ревю AVIZIO KKS6NIE0.5 networking cable Blue 0.5 m Cat6 F/UTP (FTP)
, промоция AVIZIO KKS6NIE0.5 networking cable Blue 0.5 m Cat6 F/UTP (FTP)
, онлайн магазин AVIZIO KKS6NIE0.5 networking cable Blue 0.5 m Cat6 F/UTP (FTP)
, поръчай AVIZIO KKS6NIE0.5 networking cable Blue 0.5 m Cat6 F/UTP (FTP)
, AVIZIO KKS6NIE0.5 networking cable Blue 0.5 m Cat6 F/UTP (FTP) мнения
, AVIZIO KKS6NIE0.5 networking cable Blue 0.5 m Cat6 F/UTP (FTP) сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, alantec {ucfirst}tv & електроника
, оригинален AVIZIO KKS6NIE0.5 networking cable Blue 0.5 m Cat6 F/UTP (FTP)
, гаранция AVIZIO KKS6NIE0.5 networking cable Blue 0.5 m Cat6 F/UTP (FTP)
, бърза доставка AVIZIO KKS6NIE0.5 networking cable Blue 0.5 m Cat6 F/UTP (FTP)
, ALANTEC цена
, ALANTEC промоция
, ALANTEC отстъпка
, ALANTEC TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, ALANTEC KGWAANPAT0030 характеристики
, ALANTEC KGWAANPAT0030 спецификации
, ALANTEC KGWAANPAT0030 review
, ALANTEC KGWAANPAT0030 сравнение
, ALANTEC KGWAANPAT0030 отзиви
, ALANTEC KGWAANPAT0030 намаление
EAN: 5901738558991
MPN: KKS6NIE0.5
Technical Specifications
| Networking standards | IEEE 802.3af |
| Product colour | Blue |
| Cable standard | Cat6 |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 2 | RJ-45 |
| Connector 1 gender | Male |
| Cable length | 0.5 m |
| Cable shielding | F/UTP (FTP) |
| Cable class | E |
| Frequency | 250 MHz |
| Bend radius (min) | 0.4 mm |
| AWG wire size | 24/7 |
| Connector 1 | RJ-45 |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Storage temperature (T-T) | 0 - 50 °C |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warnings | Do not bend or damage the cable to avoid connectivity problems. |
| Warnings | Keep away from children. |
| Warnings | Avoid contact with water or moisture. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 3 x 18 x 14 cm
Weight: 0.026 kg
