


-42 %



Apple MacBook Pro Apple M M3 Pro Laptop 41.1 cm (16.2") 36 GB 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) macOS Sonoma Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MRW23ZE/A
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 3.90kg
2,879.21€ (5,631.24лв.)
4,935.78€ (9,653.55лв.)
без ДДС: 2,399.34€ (4,692.70лв.)
![]() |
12 x 271.89 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Apple MacBook Pro Apple M M3 Pro Laptop 41.1 cm (16.2) 36 GB 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) macOS Sonoma Black
, MRW23ZE/A
, Apple
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете Apple MacBook Pro Apple M M3 Pro Laptop 41.1 cm (16.2) 36 GB 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) macOS Sonoma Black
, цена Apple MacBook Pro Apple M M3 Pro Laptop 41.1 cm (16.2) 36 GB 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) macOS Sonoma Black
, оферти Apple MacBook Pro Apple M M3 Pro Laptop 41.1 cm (16.2) 36 GB 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) macOS Sonoma Black
, ревю Apple MacBook Pro Apple M M3 Pro Laptop 41.1 cm (16.2) 36 GB 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) macOS Sonoma Black
, промоция Apple MacBook Pro Apple M M3 Pro Laptop 41.1 cm (16.2) 36 GB 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) macOS Sonoma Black
, онлайн магазин Apple MacBook Pro Apple M M3 Pro Laptop 41.1 cm (16.2) 36 GB 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) macOS Sonoma Black
, поръчай Apple MacBook Pro Apple M M3 Pro Laptop 41.1 cm (16.2) 36 GB 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) macOS Sonoma Black
, Apple MacBook Pro Apple M M3 Pro Laptop 41.1 cm (16.2) 36 GB 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) macOS Sonoma Black мнения
, Apple MacBook Pro Apple M M3 Pro Laptop 41.1 cm (16.2) 36 GB 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) macOS Sonoma Black сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, apple {ucfirst}лаптопи
, оригинален Apple MacBook Pro Apple M M3 Pro Laptop 41.1 cm (16.2) 36 GB 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) macOS Sonoma Black
, гаранция Apple MacBook Pro Apple M M3 Pro Laptop 41.1 cm (16.2) 36 GB 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) macOS Sonoma Black
, бърза доставка Apple MacBook Pro Apple M M3 Pro Laptop 41.1 cm (16.2) 36 GB 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) macOS Sonoma Black
, Apple цена
, Apple промоция
, Apple отстъпка
, Apple Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Apple MRW23ZE/A характеристики
, Apple MRW23ZE/A спецификации
, Apple MRW23ZE/A review
, Apple MRW23ZE/A сравнение
, Apple MRW23ZE/A отзиви
, Apple MRW23ZE/A намаление
| Processor model: | M3 Pro |
| Coprocessor model: | Neural Engine |
| Processor cores: | 12 |
| Processor generation: | Apple M 3rd Gen |
| Efficient cores: | 6 |
| Processor family: | Apple M |
| Coprocessor cores: | 16 |
| Processor manufacturer: | Apple |
| Performance cores: | 6 |
| On-board graphics card: | Yes |
| On-board graphics card 4K support: | Yes |
| On-board graphics card model: | Apple GPU |
| On-board graphics card 6K support: | Yes |
| On-board graphics card family: | Apple |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Memory bandwidth (max): | 150 GB/s |
| On-board graphics card cores: | 18 |
| On-board GPU manufacturer: | Apple |
| Discrete graphics card: | No |
| Memory form factor: | On-board |
| Internal memory: | 36 GB |
| Housing material: | Aluminium |
| Product type: | Laptop |
| Product colour: | Black |
| Introduction year: | 2023 |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC adapter power: | 140 W |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Non-operating altitude: | 0 - 4500 m |
| Maximum shipping altitude: | 10500 m |
| Operating relative humidity (H-H): | 0 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 10 - 35 °C |
| Storage temperature (T-T): | -25 - 45 °C |
| Operating altitude: | 0 - 3000 m |
| Height: | 16.8 mm |
| Depth: | 248.1 mm |
| Weight: | 2.14 kg |
| Width: | 355.7 mm |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobile network generation: | Not supported |
| Bluetooth: | Yes |
| Mobile network connection: | No |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN: | No |
| Ambient light sensor: | Yes |
| Voice control: | Yes |
| Cables included: | USB Type-C to MagSafe 3 |
| Standard Dynamic Range (SDR) brightness: | 600 cd/m² |
| Display surface: | Gloss |
| Panel type: | Mini LED |
| Display refresh rates supported: | 47.95 Hz, 50.00 Hz, 60.00 Hz, 48.00 Hz, 59.94 Hz |
| Maximum display brightness (HDR): | 1600 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Extreme Dynamic Range (XDR), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Pixel density: | 254 ppi |
| Display diagonal: | 41.1 cm (16.2") |
| Display brightness: | 100 cd/m² |
| Contrast ratio (typical): | 1000000:1 |
| Maximum refresh rate: | 120 Hz |
| Touchscreen: | No |
| Display resolution: | 3456 x 2234 pixels |
| LED backlight: | Yes |
| True Tone technology: | Yes |
| RGB colour space: | DCI-P3 |
| Display technology marketing name: | Liquid Retina XDR |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| ProMotion technology: | Yes |
| Operating system installed: | macOS Sonoma |
| Built-in microphone: | Yes |
| Number of built-in speakers: | 6 |
| Number of microphones: | 3 |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| Storage media: | SSD |
| Compatible memory cards: | SDXC |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Optical drive type: | No |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Card reader integrated: | Yes |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Charging port type: | MagSafe 3 |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 3 |
| Docking connector: | Yes |
| Intel® Thunderbolt 4: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| Front camera resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Front camera: | Yes |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Fast charging: | Yes |
| Browsing time (Wi-Fi): | 15 h |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Continuous video playback time: | 22 h |
| Battery capacity: | 100 Wh |
| Pointing device: | Trackpad |
| Numeric keypad: | No |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Warranty period: | 1 year(s) |
| Accessibility features: | Closed Captions, Increase Contrast, Reduce Motion, Siri and Dictation, Switch Control, Text to Speech, VoiceOver, Zoom |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Doesn't contain: | Mercury, Beryllium, Arsenic, PVC/BFR |






