
animonda Vom Feinsten 4017721834438 cats moist food 100 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZANMKMK0077
- Тегло: 0.11kg
13.42€ (26.24лв.)
без ДДС: 11.18€ (21.87лв.)
Етикети:
animonda Vom Feinsten 4017721834438 cats moist food 100 g
, DLZANMKMK0077
, animonda
, Храна за котки
, Домашни любимци
, купете animonda Vom Feinsten 4017721834438 cats moist food 100 g
, цена animonda Vom Feinsten 4017721834438 cats moist food 100 g
, оферти animonda Vom Feinsten 4017721834438 cats moist food 100 g
, ревю animonda Vom Feinsten 4017721834438 cats moist food 100 g
, промоция animonda Vom Feinsten 4017721834438 cats moist food 100 g
, онлайн магазин animonda Vom Feinsten 4017721834438 cats moist food 100 g
, поръчай animonda Vom Feinsten 4017721834438 cats moist food 100 g
, animonda Vom Feinsten 4017721834438 cats moist food 100 g мнения
, animonda Vom Feinsten 4017721834438 cats moist food 100 g сравнение
, евтин Храна за котки
, топ Храна за котки
, най-добър Храна за котки
, нов Храна за котки
, animonda {ucfirst}храна за котки
, оригинален animonda Vom Feinsten 4017721834438 cats moist food 100 g
, гаранция animonda Vom Feinsten 4017721834438 cats moist food 100 g
, бърза доставка animonda Vom Feinsten 4017721834438 cats moist food 100 g
, animonda цена
, animonda промоция
, animonda отстъпка
, animonda Храна за котки
, храна за котки в българия
, храна за котки techmag
, онлайн поръчка Храна за котки
, магазин за Храна за котки
, топ оферти Храна за котки
, animonda DLZANMKMK0077 характеристики
, animonda DLZANMKMK0077 спецификации
, animonda DLZANMKMK0077 review
, animonda DLZANMKMK0077 сравнение
, animonda DLZANMKMK0077 отзиви
, animonda DLZANMKMK0077 намаление
| Product category : | Wet food |
| Additional features: | Food hypersensitivity |
| Pet food flavor: | Chicken |
| Pet life stage: | Mature |
| Age of the pet : | Adult |
| Series : | ANIMONDA Vom Feinsten |
| Capacity: | 100 g |
| Weight range: | 0 g - 200 g |
| Main flavor: | Chicken |
| Category: | For cat |
| Package type: | Tray |
| Cat breed: | Any breed |
| Weight: | 100 g |
| Moisture content: | 80% |
| Crude ash: | 1.6% |
| Protein: | 11% |
| Fat content: | 5% |
| Crude fibres: | 0.3% |
| Calcium: | 1.6% |





