





ANIMONDA GranCarno Single Protein Horse meat - wet dog food - 400 g
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZANMKMP0096
- Тегло: 0.46kg
- SKU: DLZANMKMP0096
15.62€ (30.56лв.)
без ДДС: 13.02€ (25.46лв.)
Етикети:
ANIMONDA GranCarno Single Protein Horse meat - wet dog food - 400 g
, DLZANMKMP0096
, animonda
, Офис
, Дом & Градина
, купете ANIMONDA GranCarno Single Protein Horse meat - wet dog food - 400 g
, цена ANIMONDA GranCarno Single Protein Horse meat - wet dog food - 400 g
, оферти ANIMONDA GranCarno Single Protein Horse meat - wet dog food - 400 g
, ревю ANIMONDA GranCarno Single Protein Horse meat - wet dog food - 400 g
, промоция ANIMONDA GranCarno Single Protein Horse meat - wet dog food - 400 g
, онлайн магазин ANIMONDA GranCarno Single Protein Horse meat - wet dog food - 400 g
, поръчай ANIMONDA GranCarno Single Protein Horse meat - wet dog food - 400 g
, ANIMONDA GranCarno Single Protein Horse meat - wet dog food - 400 g мнения
, ANIMONDA GranCarno Single Protein Horse meat - wet dog food - 400 g сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, animonda {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален ANIMONDA GranCarno Single Protein Horse meat - wet dog food - 400 g
, гаранция ANIMONDA GranCarno Single Protein Horse meat - wet dog food - 400 g
, бърза доставка ANIMONDA GranCarno Single Protein Horse meat - wet dog food - 400 g
, animonda цена
, animonda промоция
, animonda отстъпка
, animonda Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, animonda DLZANMKMP0096 характеристики
, animonda DLZANMKMP0096 спецификации
, animonda DLZANMKMP0096 review
, animonda DLZANMKMP0096 сравнение
, animonda DLZANMKMP0096 отзиви
, animonda DLZANMKMP0096 намаление
EAN: 4017721824293
Technical Specifications
| Pet life stage | Mature |
| Dosage form | Solid |
| Breed size | Every size (2 - 80kg) |
| Animal type(s) | Dog |
| Additional features | General health |
| Additional features | Grain-free |
| Additional features | Food hypersensitivity |
| Additional features | Monoprotein |
| Weight | 400 g |
| Series | ANIMONDA GranCarno |
| Category | For dog |
| Pet specific needs | No specific needs |
| Size of breed | Suitable for all breeds |
| Dog breed | Any breed |
| Age of the pet | Adult |
| Package type | Can |
| Pet food flavor | horsemeat |
| Health effects | General health |
| Suitable for | Dog |
| Main flavor | Horse |
| Product category | Wet food |
| Weight range | 201 g - 499 g |
| Quantity | 1 |
| Warnings | Not intended for human consumption. |
| Warnings | Store in a dry and cool place. |
| Warnings | Use before the expiry date. |
| Manganese content | 1.4 mg/kg |
| Crude ash | 2.5% |
| Preservative free | Y |
| No artificial colours | Yes |
| Sugar free | Yes |
| Moisture content | 78% |
| Soy free | Yes |
| Gluten free | Yes |
| Zinc content | 25 mg/kg |
| Fat content | 5.5% |
| Crude fibres | 0.5% |
| Vitamin D3 content | 200 IU/kg |
| Protein | 11.5% |
| Iodine content | 0.75 mg/kg |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7.5 x 7.5 x 11 cm
Weight: 0.46 kg
