



ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 800 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZANMKMP0068
- Тегло: 0.90kg
15.43€ (30.18лв.)
без ДДС: 12.86€ (25.15лв.)
Етикети:
ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 800 g
, DLZANMKMP0068
, animonda
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 800 g
, цена ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 800 g
, оферти ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 800 g
, ревю ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 800 g
, промоция ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 800 g
, онлайн магазин ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 800 g
, поръчай ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 800 g
, ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 800 g мнения
, ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 800 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, animonda {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 800 g
, гаранция ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 800 g
, бърза доставка ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 800 g
, animonda цена
, animonda промоция
, animonda отстъпка
, animonda Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, animonda DLZANMKMP0068 характеристики
, animonda DLZANMKMP0068 спецификации
, animonda DLZANMKMP0068 review
, animonda DLZANMKMP0068 сравнение
, animonda DLZANMKMP0068 отзиви
, animonda DLZANMKMP0068 намаление
| Gluten free: | Yes |
| Dosage form: | Solid |
| Serving size: | 800 g |
| Animal type(s): | Dog |
| Health effects: | General health |
| Pet food flavor: | Lamb, Beef |
| Sugar free: | Yes |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Soy free: | Yes |
| Weight: | 800 g |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Dog breed: | Any breed |
| Preservative free: | Y |
| Suitable for: | Dog |
| No artificial additives: | Yes |
| Package type: | Can |
| Pet life stage: | Senior |
| Series : | ANIMONDA GranCarno |
| No artificial colours: | Yes |
| Moisture content: | 77.5% |
| Protein: | 10.5% |
| Crude fibres: | 0.5% |
| Fat content: | 8% |
| Crude ash: | 1.6% |





