
ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 400 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZANMKMP0032
- Тегло: 0.45kg
14.21€ (27.79лв.)
без ДДС: 11.84€ (23.16лв.)
Етикети:
ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 400 g
, DLZANMKMP0032
, animonda
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 400 g
, цена ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 400 g
, оферти ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 400 g
, ревю ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 400 g
, промоция ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 400 g
, онлайн магазин ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 400 g
, поръчай ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 400 g
, ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 400 g мнения
, ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 400 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, animonda {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 400 g
, гаранция ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 400 g
, бърза доставка ANIMONDA GranCarno Senior Beef with lamb - Wet dog food - 400 g
, animonda цена
, animonda промоция
, animonda отстъпка
, animonda Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, animonda DLZANMKMP0032 характеристики
, animonda DLZANMKMP0032 спецификации
, animonda DLZANMKMP0032 review
, animonda DLZANMKMP0032 сравнение
, animonda DLZANMKMP0032 отзиви
, animonda DLZANMKMP0032 намаление
| Gluten free: | Yes |
| Pet food flavor: | Beef, Lamb |
| Serving size: | 400 g |
| No artificial colours: | Yes |
| Health effects: | General health |
| Animal type(s): | Dog |
| Dosage form: | Solid |
| Preservative free: | Y |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Soy free: | Yes |
| Sugar free: | Yes |
| Package type: | Can |
| No artificial additives: | Yes |
| Dog breed: | Any breed |
| Weight: | 400 g |
| Suitable for: | Dog |
| Pet life stage: | Senior |
| Series : | ANIMONDA GranCarno |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Weight range: | 201 g - 499 g |
| Main flavor: | Lamb |
| Age of the pet : | Senior |
| Additional features: | Overweight, Grain-free, Food hypersensitivity, General health |
| Product category : | Wet food |
| Category: | For dog |
| Crude fibres: | 0.4% |
| Crude ash: | 2% |
| Protein: | 10.5% |
| Moisture content: | 77.5% |
| Fat content: | 8% |





