



Activejet Set of LED under-cabinet lamps AJE-DRACO – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AJE-DRACO
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.52kg
38.32€ (74.94лв.)
без ДДС: 31.93€ (62.45лв.)
Етикети:
Activejet Set of LED under-cabinet lamps AJE-DRACO
, AJE-DRACO
, Activejet
, Лампи
, Осветление & Електроматериали
, купете Activejet Set of LED under-cabinet lamps AJE-DRACO
, цена Activejet Set of LED under-cabinet lamps AJE-DRACO
, оферти Activejet Set of LED under-cabinet lamps AJE-DRACO
, ревю Activejet Set of LED under-cabinet lamps AJE-DRACO
, промоция Activejet Set of LED under-cabinet lamps AJE-DRACO
, онлайн магазин Activejet Set of LED under-cabinet lamps AJE-DRACO
, поръчай Activejet Set of LED under-cabinet lamps AJE-DRACO
, Activejet Set of LED under-cabinet lamps AJE-DRACO мнения
, Activejet Set of LED under-cabinet lamps AJE-DRACO сравнение
, евтин Лампи
, топ Лампи
, най-добър Лампи
, нов Лампи
, activejet {ucfirst}лампи
, оригинален Activejet Set of LED under-cabinet lamps AJE-DRACO
, гаранция Activejet Set of LED under-cabinet lamps AJE-DRACO
, бърза доставка Activejet Set of LED under-cabinet lamps AJE-DRACO
, Activejet цена
, Activejet промоция
, Activejet отстъпка
, Activejet Лампи
, лампи в българия
, лампи techmag
, онлайн поръчка Лампи
, магазин за Лампи
, топ оферти Лампи
, Activejet AJE-DRACO характеристики
, Activejet AJE-DRACO спецификации
, Activejet AJE-DRACO review
, Activejet AJE-DRACO сравнение
, Activejet AJE-DRACO отзиви
, Activejet AJE-DRACO намаление
| Suitable location: | Wardrobe |
| Product colour: | White |
| Lighting style: | Functional |
| On/off switch: | Yes |
| Shape: | Rectangular |
| International Protection (IP) code: | IP20 |
| Power supply voltage: | 12 V |
| Power source type: | AC |
| Input voltage: | 220-240 V |
| Depth: | 41.2 mm |
| Width: | 392 mm |
| Height: | 10.3 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Bulb lifetime: | 30000 h |
| Bulb type: | LED |
| Color Rendering Index (CRI): | 80 |
| Luminous flux: | 900 lm |
| Total power: | 13 W |
| Number of bulbs: | 160 bulb(s) |
| Colour temperature (max): | 6000 K |
| Colour temperature (min): | 3000 K |





