















Activejet Plafond AJE-RIMINI
- Наличност: Изчерпан
- Модел: OSWACJPLA0020
- Тегло: 1.00kg
- SKU: OSWACJPLA0020
32.26€ (63.09лв.)
без ДДС: 26.88€ (52.57лв.)
Етикети:
Activejet Plafond AJE-RIMINI
, OSWACJPLA0020
, Activejet
, Led осветителни тела
, Led осветление
, купете Activejet Plafond AJE-RIMINI
, цена Activejet Plafond AJE-RIMINI
, оферти Activejet Plafond AJE-RIMINI
, ревю Activejet Plafond AJE-RIMINI
, промоция Activejet Plafond AJE-RIMINI
, онлайн магазин Activejet Plafond AJE-RIMINI
, поръчай Activejet Plafond AJE-RIMINI
, Activejet Plafond AJE-RIMINI мнения
, Activejet Plafond AJE-RIMINI сравнение
, евтин Led осветителни тела
, топ Led осветителни тела
, най-добър Led осветителни тела
, нов Led осветителни тела
, activejet {ucfirst}led осветителни тела
, оригинален Activejet Plafond AJE-RIMINI
, гаранция Activejet Plafond AJE-RIMINI
, бърза доставка Activejet Plafond AJE-RIMINI
, Activejet цена
, Activejet промоция
, Activejet отстъпка
, Activejet Led осветителни тела
, led осветителни тела в българия
, led осветителни тела techmag
, онлайн поръчка Led осветителни тела
, магазин за Led осветителни тела
, топ оферти Led осветителни тела
, Activejet OSWACJPLA0020 характеристики
, Activejet OSWACJPLA0020 спецификации
, Activejet OSWACJPLA0020 review
, Activejet OSWACJPLA0020 сравнение
, Activejet OSWACJPLA0020 отзиви
, Activejet OSWACJPLA0020 намаление
EAN: 5901443121978
MPN: AJE-RIMINI
Technical Specifications
| Suitable for outdoor use | No |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Suitable location | Universal |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Shape | Round |
| Glass colour | White |
| Product colour | White |
| Product colour | Black |
| Mounting type | Surfaced |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Diameter | 39 cm |
| Height | 85 mm |
| Fitting/cap type | E27 |
| Number of bulbs | 3 bulb(s) |
| Bulb power | 12 W |
| Bulb(s) included | No |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 40 x 9 x 40 cm
Weight: 1 kg
