





Activejet Multifunctional lamp AJE-IDA 4IN1 Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AJE-IDA 4in1 Black
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.79kg
24.20€ (47.34лв.)
без ДДС: 20.17€ (39.45лв.)
Етикети:
Activejet Multifunctional lamp AJE-IDA 4IN1 Black
, AJE-IDA 4in1 Black
, Activejet
, Лампи
, Осветление & Електроматериали
, купете Activejet Multifunctional lamp AJE-IDA 4IN1 Black
, цена Activejet Multifunctional lamp AJE-IDA 4IN1 Black
, оферти Activejet Multifunctional lamp AJE-IDA 4IN1 Black
, ревю Activejet Multifunctional lamp AJE-IDA 4IN1 Black
, промоция Activejet Multifunctional lamp AJE-IDA 4IN1 Black
, онлайн магазин Activejet Multifunctional lamp AJE-IDA 4IN1 Black
, поръчай Activejet Multifunctional lamp AJE-IDA 4IN1 Black
, Activejet Multifunctional lamp AJE-IDA 4IN1 Black мнения
, Activejet Multifunctional lamp AJE-IDA 4IN1 Black сравнение
, евтин Лампи
, топ Лампи
, най-добър Лампи
, нов Лампи
, activejet {ucfirst}лампи
, оригинален Activejet Multifunctional lamp AJE-IDA 4IN1 Black
, гаранция Activejet Multifunctional lamp AJE-IDA 4IN1 Black
, бърза доставка Activejet Multifunctional lamp AJE-IDA 4IN1 Black
, Activejet цена
, Activejet промоция
, Activejet отстъпка
, Activejet Лампи
, лампи в българия
, лампи techmag
, онлайн поръчка Лампи
, магазин за Лампи
, топ оферти Лампи
, Activejet AJE-IDA 4in1 Black характеристики
, Activejet AJE-IDA 4in1 Black спецификации
, Activejet AJE-IDA 4in1 Black review
, Activejet AJE-IDA 4in1 Black сравнение
, Activejet AJE-IDA 4in1 Black отзиви
, Activejet AJE-IDA 4in1 Black намаление
| Sustainability certificates: | CE, RoHS |
| Built-in display: | No |
| Product colour: | Black |
| Detachable light : | Yes |
| Modular design: | Yes |
| International Protection (IP) code: | IP20 |
| Lighting style: | Modern |
| Any direction rotation: | Yes |
| Material: | Plastic, Metal |
| Suitable location: | Universal |
| Magnetic tip: | Yes |
| Wireless charging: | No |
| Cable colour: | Black |
| USB port type: | USB Type-C |
| Lamp functions: | Standing lamp |
| Clip: | Yes |
| Battery type: | Built-in battery |
| Power consumption (max): | 5 W |
| Energy consumption per 1000 hours: | 5 kWh |
| Power source type: | USB |
| Input current: | 1 A |
| Continuous operating time at minimum power: | 720 min |
| DC input voltage: | 5 V |
| Charging time: | 3 h |
| Rechargeable battery: | Yes |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Battery capacity: | 1200 mAh |
| Continuous operating time @ maximum power: | 120 min |
| Width: | 120 mm |
| Height: | 362 mm |
| Depth: | 204 mm |
| Base diameter: | 12 cm |
| Number of light modes: | 3 |
| Suitable for light type: | Ambience, Orientation |
| Colour changing: | No |
| Manual: | Yes |
| Cables included: | USB |
| Number of clips: | 1 |
| On/off switch: | Yes |
| Adjustable spot head: | Yes |
| Control type: | Touch |
| Touch dimmer: | Yes |
| Dimmable: | Yes |
| Tiltable head (up-down): | Yes |
| Flexible arm: | No |
| USB port: | Yes |
| Video presentation: | - |
| Bulb voltage: | 5 V |
| Bulb type: | LED |
| Light colour: | Neutral white |
| Color Rendering Index (CRI): | 80 |
| Colour temperature: | 4000 K |
| Number of bulbs: | 12 bulb(s) |
| Fitting/cap type: | Non-changeable bulb(s) |
| Bulb power: | 5 W |
| Luminous flux: | 150 lm |
| Bulb lifetime: | 30000 h |





