





Activejet LED wall lamp AJE-LUNGO Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: OSWACJKIN0118
- Тегло: 0.95kg
- SKU: OSWACJKIN0118
54.65€ (106.88лв.)
без ДДС: 45.54€ (89.07лв.)
Етикети:
Activejet LED wall lamp AJE-LUNGO Black
, OSWACJKIN0118
, Activejet
, Аплици
, Led осветление
, купете Activejet LED wall lamp AJE-LUNGO Black
, цена Activejet LED wall lamp AJE-LUNGO Black
, оферти Activejet LED wall lamp AJE-LUNGO Black
, ревю Activejet LED wall lamp AJE-LUNGO Black
, промоция Activejet LED wall lamp AJE-LUNGO Black
, онлайн магазин Activejet LED wall lamp AJE-LUNGO Black
, поръчай Activejet LED wall lamp AJE-LUNGO Black
, Activejet LED wall lamp AJE-LUNGO Black мнения
, Activejet LED wall lamp AJE-LUNGO Black сравнение
, евтин Аплици
, топ Аплици
, най-добър Аплици
, нов Аплици
, activejet {ucfirst}аплици
, оригинален Activejet LED wall lamp AJE-LUNGO Black
, гаранция Activejet LED wall lamp AJE-LUNGO Black
, бърза доставка Activejet LED wall lamp AJE-LUNGO Black
, Activejet цена
, Activejet промоция
, Activejet отстъпка
, Activejet Аплици
, аплици в българия
, аплици techmag
, онлайн поръчка Аплици
, магазин за Аплици
, топ оферти Аплици
, Activejet OSWACJKIN0118 характеристики
, Activejet OSWACJKIN0118 спецификации
, Activejet OSWACJKIN0118 review
, Activejet OSWACJKIN0118 сравнение
, Activejet OSWACJKIN0118 отзиви
, Activejet OSWACJKIN0118 намаление
EAN: 5901443391203
MPN: AJE-LUNGO Black
Technical Specifications
| Suitable location | Corridor |
| Suitable location | Dining room |
| Suitable location | Kitchen |
| Suitable location | Bedroom |
| Suitable location | Living room |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Suitable for outdoor use | No |
| Mounting type | Surfaced |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Product colour | Black |
| Lifetime | 30000 h |
| Inrush time | 1 s |
| Power source type | AC |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| Frequency | 50 - 60 Hz |
| Height | 55 mm |
| Length | 900 mm |
| DFU / User manual | Y |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Dimmable | No |
| Warnings | Always switch off the power before cleaning or maintenance. |
| Warnings | The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with applicable regulations. |
| Warnings | Do not attempt to repair the appliance yourself due to the risk of electric shock. |
| Number of LEDs | 288 |
| Colour temperature (max) | 4000 K |
| Bulb power | 10 W |
| Light colour | Neutral white |
| Luminous flux | 1350 lm |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 94 x 7.8 x 13 cm
Weight: 0.95 kg

