



















Activejet LED wall lamp AJE-HILTON White NW
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: OSWACJKIN0120
- Тегло: 0.73kg
- SKU: OSWACJKIN0120
51.66€ (101.04лв.)
без ДДС: 43.05€ (84.20лв.)
Етикети:
Activejet LED wall lamp AJE-HILTON White NW
, OSWACJKIN0120
, Activejet
, Аплици
, Led осветление
, купете Activejet LED wall lamp AJE-HILTON White NW
, цена Activejet LED wall lamp AJE-HILTON White NW
, оферти Activejet LED wall lamp AJE-HILTON White NW
, ревю Activejet LED wall lamp AJE-HILTON White NW
, промоция Activejet LED wall lamp AJE-HILTON White NW
, онлайн магазин Activejet LED wall lamp AJE-HILTON White NW
, поръчай Activejet LED wall lamp AJE-HILTON White NW
, Activejet LED wall lamp AJE-HILTON White NW мнения
, Activejet LED wall lamp AJE-HILTON White NW сравнение
, евтин Аплици
, топ Аплици
, най-добър Аплици
, нов Аплици
, activejet {ucfirst}аплици
, оригинален Activejet LED wall lamp AJE-HILTON White NW
, гаранция Activejet LED wall lamp AJE-HILTON White NW
, бърза доставка Activejet LED wall lamp AJE-HILTON White NW
, Activejet цена
, Activejet промоция
, Activejet отстъпка
, Activejet Аплици
, аплици в българия
, аплици techmag
, онлайн поръчка Аплици
, магазин за Аплици
, топ оферти Аплици
, Activejet OSWACJKIN0120 характеристики
, Activejet OSWACJKIN0120 спецификации
, Activejet OSWACJKIN0120 review
, Activejet OSWACJKIN0120 сравнение
, Activejet OSWACJKIN0120 отзиви
, Activejet OSWACJKIN0120 намаление
EAN: 5901443391197
MPN: AJE-HILTON White
Technical Specifications
| Suitable for outdoor use | No |
| Housing material | Aluminium |
| Housing material | Metal |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Suitable location | Bedroom |
| Suitable location | Kitchen |
| Suitable location | Dining room |
| Suitable location | Living room |
| Suitable location | Corridor |
| Mounting type | Surfaced |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Product colour | White |
| Inrush time | 1 s |
| Lifetime | 30000 h |
| Power source type | AC |
| Frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 220-240 V |
| Product diameter | 103 mm |
| Height | 55 mm |
| Length | 900 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| DFU / User manual | Y |
| Dimmable | No |
| Warnings | The product contains electronic components which may be hazardous to the environment - dispose of in accordance with applicable regulations. |
| Warnings | Always switch off the power before cleaning or maintenance. |
| Warnings | Do not attempt to repair the appliance yourself due to the risk of electric shock. |
| Number of LEDs | 108 |
| Light colour | Neutral white |
| Colour temperature (max) | 4000 K |
| Luminous flux | 450 lm |
| Bulb power | 13 W |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 93.3 x 12 x 7 cm
Weight: 0.73 kg

