



Activejet LED desk lamp AJE-LEO – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AJE-LEO
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.69kg
52.39€ (102.47лв.)
без ДДС: 43.66€ (85.39лв.)
Етикети:
Activejet LED desk lamp AJE-LEO
, AJE-LEO
, Activejet
, Лампи
, Осветление & Електроматериали
, купете Activejet LED desk lamp AJE-LEO
, цена Activejet LED desk lamp AJE-LEO
, оферти Activejet LED desk lamp AJE-LEO
, ревю Activejet LED desk lamp AJE-LEO
, промоция Activejet LED desk lamp AJE-LEO
, онлайн магазин Activejet LED desk lamp AJE-LEO
, поръчай Activejet LED desk lamp AJE-LEO
, Activejet LED desk lamp AJE-LEO мнения
, Activejet LED desk lamp AJE-LEO сравнение
, евтин Лампи
, топ Лампи
, най-добър Лампи
, нов Лампи
, activejet {ucfirst}лампи
, оригинален Activejet LED desk lamp AJE-LEO
, гаранция Activejet LED desk lamp AJE-LEO
, бърза доставка Activejet LED desk lamp AJE-LEO
, Activejet цена
, Activejet промоция
, Activejet отстъпка
, Activejet Лампи
, лампи в българия
, лампи techmag
, онлайн поръчка Лампи
, магазин за Лампи
, топ оферти Лампи
, Activejet AJE-LEO характеристики
, Activejet AJE-LEO спецификации
, Activejet AJE-LEO review
, Activejet AJE-LEO сравнение
, Activejet AJE-LEO отзиви
, Activejet AJE-LEO намаление
| Product colour: | White |
| International Protection (IP) code: | IP20 |
| Suitable location: | Children's room, Bedroom, Living room, Office, Dining room, Home office |
| Suitable for indoor use: | Yes |
| Wireless charging: | No |
| Cable colour: | White |
| Power source type: | AC |
| Input voltage: | 24 V |
| Depth: | 389 mm |
| Height: | 422 mm |
| Width: | 189 mm |
| Adjustable colour temperature: | Yes |
| Brightness adjustment: | Yes |
| On/off switch: | Yes |
| Control type: | Touch |
| Colour temperature (min): | 2700 K |
| Colour temperature (max): | 6500 K |
| Bulb power: | 12 W |
| Bulb type: | LED |
| Bulb lifetime: | 50000 h |
| Color Rendering Index (CRI): | 80 |
| Luminous flux: | 1000 lm |
| Number of bulbs: | 64 bulb(s) |
| Light source replaceable: | No |





