





Activejet LED ceiling light AJE-TOSCA 24W – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AJE-TOSCA 24W
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.17kg
43.02€ (84.14лв.)
без ДДС: 35.85€ (70.12лв.)
Етикети:
Activejet LED ceiling light AJE-TOSCA 24W
, AJE-TOSCA 24W
, Activejet
, Led осветителни тела
, Led осветление
, купете Activejet LED ceiling light AJE-TOSCA 24W
, цена Activejet LED ceiling light AJE-TOSCA 24W
, оферти Activejet LED ceiling light AJE-TOSCA 24W
, ревю Activejet LED ceiling light AJE-TOSCA 24W
, промоция Activejet LED ceiling light AJE-TOSCA 24W
, онлайн магазин Activejet LED ceiling light AJE-TOSCA 24W
, поръчай Activejet LED ceiling light AJE-TOSCA 24W
, Activejet LED ceiling light AJE-TOSCA 24W мнения
, Activejet LED ceiling light AJE-TOSCA 24W сравнение
, евтин Led осветителни тела
, топ Led осветителни тела
, най-добър Led осветителни тела
, нов Led осветителни тела
, activejet {ucfirst}led осветителни тела
, оригинален Activejet LED ceiling light AJE-TOSCA 24W
, гаранция Activejet LED ceiling light AJE-TOSCA 24W
, бърза доставка Activejet LED ceiling light AJE-TOSCA 24W
, Activejet цена
, Activejet промоция
, Activejet отстъпка
, Activejet Led осветителни тела
, led осветителни тела в българия
, led осветителни тела techmag
, онлайн поръчка Led осветителни тела
, магазин за Led осветителни тела
, топ оферти Led осветителни тела
, Activejet AJE-TOSCA 24W характеристики
, Activejet AJE-TOSCA 24W спецификации
, Activejet AJE-TOSCA 24W review
, Activejet AJE-TOSCA 24W сравнение
, Activejet AJE-TOSCA 24W отзиви
, Activejet AJE-TOSCA 24W намаление
| Product colour: | Grey |
| Suitable for indoor use: | Yes |
| Suitable location: | Universal |
| Suitable for outdoor use: | No |
| Mounting type: | Surfaced |
| International Protection (IP) code: | IP20 |
| Shape: | Round |
| AC input frequency: | 50-60 Hz |
| Input voltage: | 220-240 V |
| Power source type: | AC |
| Inrush time: | 1000 ms |
| Height: | 75 mm |
| Diameter: | 40 cm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Bulb lifetime: | 50000 h |
| Color Rendering Index (CRI): | 80 |
| Colour temperature: | 4000 K |
| Bulb(s) included: | Yes |
| Luminous flux: | 2580 lm |
| Number of bulbs: | 78 bulb(s) |
| Total power: | 24 W |
| Fitting/cap type: | Non-changeable bulb(s) |
| Light colour: | Neutral white |
| Bulb type: | LED |





