





Activejet grey power strip with cord ACJ COMBO 5G/5M/BEZP. AUT/S – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ACP-5GN 5M SZ
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.70kg
26.29€ (51.42лв.)
без ДДС: 21.91€ (42.85лв.)
Етикети:
Activejet grey power strip with cord ACJ COMBO 5G/5M/BEZP. AUT/S
, ACP-5GN 5M SZ
, Activejet
, Разклонители
, Осветление & Електроматериали
, купете Activejet grey power strip with cord ACJ COMBO 5G/5M/BEZP. AUT/S
, цена Activejet grey power strip with cord ACJ COMBO 5G/5M/BEZP. AUT/S
, оферти Activejet grey power strip with cord ACJ COMBO 5G/5M/BEZP. AUT/S
, ревю Activejet grey power strip with cord ACJ COMBO 5G/5M/BEZP. AUT/S
, промоция Activejet grey power strip with cord ACJ COMBO 5G/5M/BEZP. AUT/S
, онлайн магазин Activejet grey power strip with cord ACJ COMBO 5G/5M/BEZP. AUT/S
, поръчай Activejet grey power strip with cord ACJ COMBO 5G/5M/BEZP. AUT/S
, Activejet grey power strip with cord ACJ COMBO 5G/5M/BEZP. AUT/S мнения
, Activejet grey power strip with cord ACJ COMBO 5G/5M/BEZP. AUT/S сравнение
, евтин Разклонители
, топ Разклонители
, най-добър Разклонители
, нов Разклонители
, activejet {ucfirst}разклонители
, оригинален Activejet grey power strip with cord ACJ COMBO 5G/5M/BEZP. AUT/S
, гаранция Activejet grey power strip with cord ACJ COMBO 5G/5M/BEZP. AUT/S
, бърза доставка Activejet grey power strip with cord ACJ COMBO 5G/5M/BEZP. AUT/S
, Activejet цена
, Activejet промоция
, Activejet отстъпка
, Activejet Разклонители
, разклонители в българия
, разклонители techmag
, онлайн поръчка Разклонители
, магазин за Разклонители
, топ оферти Разклонители
, Activejet ACP-5GN 5M SZ характеристики
, Activejet ACP-5GN 5M SZ спецификации
, Activejet ACP-5GN 5M SZ review
, Activejet ACP-5GN 5M SZ сравнение
, Activejet ACP-5GN 5M SZ отзиви
, Activejet ACP-5GN 5M SZ намаление
| Housing material: | Plastic |
| On/off switch: | Yes |
| Case type: | Safe, fire-resistant and nonconductive housing |
| Cable length: | 5 m |
| Product colour: | Grey |
| AC outlets quantity: | 5 AC outlet(s) |
| Swivel AC outlet: | No |
| Suitable location: | Universal, Office, Living room, Home office |
| Placement supported: | Indoor |
| Number of poles: | 2 |
| Power plug type: | Type E |
| Safety shutter: | Yes |
| Indication light: | Yes |
| Mounting options: | Floor or wall-mounted |
| AC outlet types: | Type E (FR) |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| Power protection features: | Under voltage, Over power, Input fuse, Over voltage, Under power |
| AC input voltage: | 230 V |
| Standby current: | 0.5 mA |
| Maximum input power: | 2300 W |
| Maximum current: | 10 A |
| Width: | 55 mm |
| Depth: | 320 mm |
| Weight: | 250 g |
| Height: | 50 mm |
| Number of products included: | 1 pc(s) |
| Package type: | Card |
| Cable colour: | Grey |





