



Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp NIKITA nickel 5xE27 for living room – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: NIKITA 5P Nikiel
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 3.08kg
72.74€ (142.27лв.)
без ДДС: 60.62€ (118.56лв.)
Етикети:
Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp NIKITA nickel 5xE27 for living room
, NIKITA 5P Nikiel
, Activejet
, Led осветителни тела
, Led осветление
, купете Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp NIKITA nickel 5xE27 for living room
, цена Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp NIKITA nickel 5xE27 for living room
, оферти Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp NIKITA nickel 5xE27 for living room
, ревю Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp NIKITA nickel 5xE27 for living room
, промоция Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp NIKITA nickel 5xE27 for living room
, онлайн магазин Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp NIKITA nickel 5xE27 for living room
, поръчай Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp NIKITA nickel 5xE27 for living room
, Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp NIKITA nickel 5xE27 for living room мнения
, Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp NIKITA nickel 5xE27 for living room сравнение
, евтин Led осветителни тела
, топ Led осветителни тела
, най-добър Led осветителни тела
, нов Led осветителни тела
, activejet {ucfirst}led осветителни тела
, оригинален Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp NIKITA nickel 5xE27 for living room
, гаранция Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp NIKITA nickel 5xE27 for living room
, бърза доставка Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp NIKITA nickel 5xE27 for living room
, Activejet цена
, Activejet промоция
, Activejet отстъпка
, Activejet Led осветителни тела
, led осветителни тела в българия
, led осветителни тела techmag
, онлайн поръчка Led осветителни тела
, магазин за Led осветителни тела
, топ оферти Led осветителни тела
, Activejet NIKITA 5P Nikiel характеристики
, Activejet NIKITA 5P Nikiel спецификации
, Activejet NIKITA 5P Nikiel review
, Activejet NIKITA 5P Nikiel сравнение
, Activejet NIKITA 5P Nikiel отзиви
, Activejet NIKITA 5P Nikiel намаление
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Housing material: | Glass, Metal |
| Product colour: | Nickel |
| Mounting type: | Surfaced |
| Suitable location: | Bedroom, Universal, Living room |
| Glass colour: | White |
| Suitable for indoor use: | Yes |
| Lighting style: | Elegant style |
| Suitable for outdoor use: | No |
| International Protection (IP) code: | IP20 |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| AC input voltage: | 220-240 V |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power source type: | AC |
| Lampshade dimensions: | 26 x 12 x 12,5 cm |
| Diameter: | 70 cm |
| Height: | 280 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Additional information: | Light source is not included |
| Number of light sources: | 5 |
| Dimmable: | No |
| Replacement bulb power (max): | 40 W |
| Bulb(s) included: | No |
| Number of bulbs: | 5 bulb(s) |
| Fitting/cap type: | E27 |
| Total power: | 200 W |





