





Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp MIRA chrome triple 3xE27 for living room – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: AJE-MIRA 3P
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.64kg
43.03€ (84.16лв.)
без ДДС: 35.86€ (70.14лв.)
Етикети:
Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp MIRA chrome triple 3xE27 for living room
, AJE-MIRA 3P
, Activejet
, Led осветителни тела
, Led осветление
, купете Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp MIRA chrome triple 3xE27 for living room
, цена Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp MIRA chrome triple 3xE27 for living room
, оферти Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp MIRA chrome triple 3xE27 for living room
, ревю Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp MIRA chrome triple 3xE27 for living room
, промоция Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp MIRA chrome triple 3xE27 for living room
, онлайн магазин Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp MIRA chrome triple 3xE27 for living room
, поръчай Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp MIRA chrome triple 3xE27 for living room
, Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp MIRA chrome triple 3xE27 for living room мнения
, Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp MIRA chrome triple 3xE27 for living room сравнение
, евтин Led осветителни тела
, топ Led осветителни тела
, най-добър Led осветителни тела
, нов Led осветителни тела
, activejet {ucfirst}led осветителни тела
, оригинален Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp MIRA chrome triple 3xE27 for living room
, гаранция Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp MIRA chrome triple 3xE27 for living room
, бърза доставка Activejet Classic chandelier pendant ceiling lamp MIRA chrome triple 3xE27 for living room
, Activejet цена
, Activejet промоция
, Activejet отстъпка
, Activejet Led осветителни тела
, led осветителни тела в българия
, led осветителни тела techmag
, онлайн поръчка Led осветителни тела
, магазин за Led осветителни тела
, топ оферти Led осветителни тела
, Activejet AJE-MIRA 3P характеристики
, Activejet AJE-MIRA 3P спецификации
, Activejet AJE-MIRA 3P review
, Activejet AJE-MIRA 3P сравнение
, Activejet AJE-MIRA 3P отзиви
, Activejet AJE-MIRA 3P намаление
| Lamp family code: | MIRA |
| Wall mountable: | No |
| Suitable location: | Bedroom, Universal, Living room, Hallway |
| Mounting type: | Surfaced |
| International Protection (IP) code: | IP20 |
| Housing material: | Metal |
| Glass colour: | White |
| Suitable for outdoor use: | No |
| Shape: | Round |
| Lighting style: | Classical |
| Suitable for indoor use: | Yes |
| Product colour: | Silver |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| AC input voltage: | 230 V |
| Power source type: | AC |
| Lampshade dimensions: | 11,5 x 10 x 11,5 cm |
| Height: | 340 mm |
| Depth: | 395 mm |
| Width: | 395 mm |
| Weight: | 1.3 kg |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Dimmable: | No |
| Number of light sources: | 3 |
| Replacement bulb power (max): | 40 W |
| Number of bulbs: | 3 bulb(s) |
| Bulb(s) included: | No |
| Fitting/cap type: | E27 |
| Total power: | 120 W |





