



Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp IRMA nickel triple 3xE27 for living room – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AJE-IRMA 3P
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.66kg
59.33€ (116.04лв.)
без ДДС: 49.44€ (96.70лв.)
Етикети:
Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp IRMA nickel triple 3xE27 for living room
, AJE-IRMA 3P
, Activejet
, Led осветителни тела
, Led осветление
, купете Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp IRMA nickel triple 3xE27 for living room
, цена Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp IRMA nickel triple 3xE27 for living room
, оферти Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp IRMA nickel triple 3xE27 for living room
, ревю Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp IRMA nickel triple 3xE27 for living room
, промоция Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp IRMA nickel triple 3xE27 for living room
, онлайн магазин Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp IRMA nickel triple 3xE27 for living room
, поръчай Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp IRMA nickel triple 3xE27 for living room
, Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp IRMA nickel triple 3xE27 for living room мнения
, Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp IRMA nickel triple 3xE27 for living room сравнение
, евтин Led осветителни тела
, топ Led осветителни тела
, най-добър Led осветителни тела
, нов Led осветителни тела
, activejet {ucfirst}led осветителни тела
, оригинален Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp IRMA nickel triple 3xE27 for living room
, гаранция Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp IRMA nickel triple 3xE27 for living room
, бърза доставка Activejet Classic ceiling chandelier pendant lamp IRMA nickel triple 3xE27 for living room
, Activejet цена
, Activejet промоция
, Activejet отстъпка
, Activejet Led осветителни тела
, led осветителни тела в българия
, led осветителни тела techmag
, онлайн поръчка Led осветителни тела
, магазин за Led осветителни тела
, топ оферти Led осветителни тела
, Activejet AJE-IRMA 3P характеристики
, Activejet AJE-IRMA 3P спецификации
, Activejet AJE-IRMA 3P review
, Activejet AJE-IRMA 3P сравнение
, Activejet AJE-IRMA 3P отзиви
, Activejet AJE-IRMA 3P намаление
| Glass colour: | White |
| International Protection (IP) code: | IP20 |
| Lighting style: | Modern |
| Suitable for indoor use: | Yes |
| Suitable for outdoor use: | No |
| Product colour: | Silver |
| Mounting type: | Surfaced |
| Housing material: | Metal |
| Shape: | Round |
| Suitable location: | Bedroom, Universal, Living room |
| Wall mountable: | No |
| Power source type: | AC |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| AC input voltage: | 230 V |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Height: | 290 mm |
| Width: | 390 mm |
| Depth: | 350 mm |
| Weight: | 1 kg |
| Lampshade dimensions: | 13 x 10 x 9,5 cm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Dimmable: | No |
| Number of light sources: | 3 |
| Fitting/cap type: | E27 |
| Replacement bulb power (max): | 40 W |
| Number of bulbs: | 3 bulb(s) |
| Bulb(s) included: | No |





