





Activejet black power strip with cord ACJ COMBO 5G 1,5M/BEZP.AUTO/CZ – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: ACP-5GN 1,5M CZ
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.42kg
22.30€ (43.61лв.)
без ДДС: 18.58€ (36.34лв.)
Етикети:
Activejet black power strip with cord ACJ COMBO 5G 1
, 5M/BEZP.AUTO/CZ
, ACP-5GN 1
, 5M CZ
, Activejet
, Разклонители
, Осветление & Електроматериали
, купете Activejet black power strip with cord ACJ COMBO 5G 1
, 5M/BEZP.AUTO/CZ
, цена Activejet black power strip with cord ACJ COMBO 5G 1
, 5M/BEZP.AUTO/CZ
, оферти Activejet black power strip with cord ACJ COMBO 5G 1
, 5M/BEZP.AUTO/CZ
, ревю Activejet black power strip with cord ACJ COMBO 5G 1
, 5M/BEZP.AUTO/CZ
, промоция Activejet black power strip with cord ACJ COMBO 5G 1
, 5M/BEZP.AUTO/CZ
, онлайн магазин Activejet black power strip with cord ACJ COMBO 5G 1
, 5M/BEZP.AUTO/CZ
, поръчай Activejet black power strip with cord ACJ COMBO 5G 1
, 5M/BEZP.AUTO/CZ
, Activejet black power strip with cord ACJ COMBO 5G 1
, 5M/BEZP.AUTO/CZ мнения
, Activejet black power strip with cord ACJ COMBO 5G 1
, 5M/BEZP.AUTO/CZ сравнение
, евтин Разклонители
, топ Разклонители
, най-добър Разклонители
, нов Разклонители
, activejet {ucfirst}разклонители
, оригинален Activejet black power strip with cord ACJ COMBO 5G 1
, 5M/BEZP.AUTO/CZ
, гаранция Activejet black power strip with cord ACJ COMBO 5G 1
, 5M/BEZP.AUTO/CZ
, бърза доставка Activejet black power strip with cord ACJ COMBO 5G 1
, 5M/BEZP.AUTO/CZ
, Activejet цена
, Activejet промоция
, Activejet отстъпка
, Activejet Разклонители
, разклонители в българия
, разклонители techmag
, онлайн поръчка Разклонители
, магазин за Разклонители
, топ оферти Разклонители
, Activejet ACP-5GN 1
, 5M CZ характеристики
, Activejet ACP-5GN 1
, 5M CZ спецификации
, Activejet ACP-5GN 1
, 5M CZ review
, Activejet ACP-5GN 1
, 5M CZ сравнение
, Activejet ACP-5GN 1
, 5M CZ отзиви
, Activejet ACP-5GN 1
, 5M CZ намаление
| Suitable location: | Universal, Office, Home office, Living room |
| Housing material: | Plastic |
| Placement supported: | Indoor |
| Safety shutter: | Yes |
| Power plug type: | Type E |
| Swivel AC outlet: | No |
| Indication light: | Yes |
| AC outlet types: | Type E |
| Number of poles: | 2 |
| Mounting options: | Floor or wall-mounted |
| Product colour: | Black |
| Cable length: | 1.5 m |
| Case type: | Safe, fire-resistant and nonconductive housing |
| On/off switch: | Yes |
| Power protection features: | Under voltage, Over voltage, Under power, Over power, Input fuse |
| Maximum input power: | 2300 W |
| Maximum current: | 10 A |
| Standby current: | 0.5 mA |
| AC input voltage: | 230 V |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| Height: | 50 mm |
| Width: | 55 mm |
| Depth: | 320 mm |
| Weight: | 250 g |
| Number of products included: | 1 pc(s) |
| Package type: | Card |
| AC outlets quantity: | 5 AC outlet(s) |
| Cable colour: | Black |





