


-25 %



Actis ACS-T8LED10W-865 tube LED light bulb – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ACS-T8LED10W-865
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.18kg
1.42€ (2.77лв.)
1.90€ (3.71лв.)
без ДДС: 1.18€ (2.31лв.)
Етикети:
Actis ACS-T8LED10W-865 tube LED light bulb
, ACS-T8LED10W-865
, ACTIS
, Крушки
, Осветление & Електроматериали
, купете Actis ACS-T8LED10W-865 tube LED light bulb
, цена Actis ACS-T8LED10W-865 tube LED light bulb
, оферти Actis ACS-T8LED10W-865 tube LED light bulb
, ревю Actis ACS-T8LED10W-865 tube LED light bulb
, промоция Actis ACS-T8LED10W-865 tube LED light bulb
, онлайн магазин Actis ACS-T8LED10W-865 tube LED light bulb
, поръчай Actis ACS-T8LED10W-865 tube LED light bulb
, Actis ACS-T8LED10W-865 tube LED light bulb мнения
, Actis ACS-T8LED10W-865 tube LED light bulb сравнение
, евтин Крушки
, топ Крушки
, най-добър Крушки
, нов Крушки
, actis {ucfirst}крушки
, оригинален Actis ACS-T8LED10W-865 tube LED light bulb
, гаранция Actis ACS-T8LED10W-865 tube LED light bulb
, бърза доставка Actis ACS-T8LED10W-865 tube LED light bulb
, ACTIS цена
, ACTIS промоция
, ACTIS отстъпка
, ACTIS Крушки
, крушки в българия
, крушки techmag
, онлайн поръчка Крушки
, магазин за Крушки
, топ оферти Крушки
, ACTIS ACS-T8LED10W-865 характеристики
, ACTIS ACS-T8LED10W-865 спецификации
, ACTIS ACS-T8LED10W-865 review
, ACTIS ACS-T8LED10W-865 сравнение
, ACTIS ACS-T8LED10W-865 отзиви
, ACTIS ACS-T8LED10W-865 намаление
| Number of LEDs: | 48 |
| Glass colour: | White |
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Output current: | 1 A |
| AC input voltage: | 230 V |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class: | G |
| Energy consumption (1000 hours): | 10 kWh |
| Energy consumption per 1000 hours: | 10 kWh |
| Diameter: | 2.6 cm |
| Length: | 600 mm |
| Beam angle (max): | 200° |
| Luminous flux: | 800 lm |
| Fitting/cap type: | T8 |
| Color Rendering Index (CRI): | 80 |
| Bulb shape: | Tube |
| Bulb power: | 10 W |
| Bulb lifetime: | 30000 h |
| Equivalent bulb power: | 75 W |
| Light colour: | Cool white |
| Placement supported: | Indoor |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package type: | Box |
| Energy efficiency class (old): | A+ |





