





Actis ACS-NEON PAD LED neon – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ACS-NEON PAD
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.29kg
27.62€ (54.03лв.)
без ДДС: 23.02€ (45.02лв.)
Етикети:
Actis ACS-NEON PAD LED neon
, ACS-NEON PAD
, ACTIS
, Led ленти
, Led осветление
, купете Actis ACS-NEON PAD LED neon
, цена Actis ACS-NEON PAD LED neon
, оферти Actis ACS-NEON PAD LED neon
, ревю Actis ACS-NEON PAD LED neon
, промоция Actis ACS-NEON PAD LED neon
, онлайн магазин Actis ACS-NEON PAD LED neon
, поръчай Actis ACS-NEON PAD LED neon
, Actis ACS-NEON PAD LED neon мнения
, Actis ACS-NEON PAD LED neon сравнение
, евтин Led ленти
, топ Led ленти
, най-добър Led ленти
, нов Led ленти
, actis {ucfirst}led ленти
, оригинален Actis ACS-NEON PAD LED neon
, гаранция Actis ACS-NEON PAD LED neon
, бърза доставка Actis ACS-NEON PAD LED neon
, ACTIS цена
, ACTIS промоция
, ACTIS отстъпка
, ACTIS Led ленти
, led ленти в българия
, led ленти techmag
, онлайн поръчка Led ленти
, магазин за Led ленти
, топ оферти Led ленти
, ACTIS ACS-NEON PAD характеристики
, ACTIS ACS-NEON PAD спецификации
, ACTIS ACS-NEON PAD review
, ACTIS ACS-NEON PAD сравнение
, ACTIS ACS-NEON PAD отзиви
, ACTIS ACS-NEON PAD намаление
| Manufacturer: | Actis |
| Easy to apply: | Yes |
| Safe to use: | Y |
| Product colour: | Multicolour |
| Suitable for outdoor use: | No |
| Suitable location: | Living room, Children's room, Bedroom, Dining room |
| Mounting type: | Surfaced |
| Shape: | Pad |
| Suitable for indoor use: | Yes |
| On/off light: | Yes |
| Housing material: | PCV |
| Lifetime of light switch: | 30000x |
| Power source type: | USB |
| Current: | 1 A |
| Operating voltage: | 5 V |
| Power consumption (typical): | 3.2 W |
| Length: | 340 mm |
| Width: | 161.5 mm |
| Height: | 20 mm |
| Quantity per box: | 1 pc(s) |
| Package type: | Box |
| DFU / User manual: | Y |
| Lamp: | Yes |
| Warnings: | Do not look directly at the LEDs when they are on. |
| Ignition time: | < 1s |
| Color Rendering Index (CRI): | 80 |
| Bulb type: | LED |
| Luminous flux: | 20 lm |
| Light colour: | Multicolour |
| Bulb(s) included: | Yes |
| Number of bulbs: | 94 bulb(s) |
| Bulb lifetime: | 50000 h |
| Fitting/cap type: | Non-changeable bulb(s) |





