


-25 %



ACAR W2436 surge protector Black 6 AC outlet(s) 230 V 1.5 m – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: W2436
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.61kg
27.53€ (53.84лв.)
36.71€ (71.79лв.)
без ДДС: 22.94€ (44.87лв.)
Етикети:
ACAR W2436 surge protector Black 6 AC outlet(s) 230 V 1.5 m
, W2436
, Acar
, Разклонители
, Осветление & Електроматериали
, купете ACAR W2436 surge protector Black 6 AC outlet(s) 230 V 1.5 m
, цена ACAR W2436 surge protector Black 6 AC outlet(s) 230 V 1.5 m
, оферти ACAR W2436 surge protector Black 6 AC outlet(s) 230 V 1.5 m
, ревю ACAR W2436 surge protector Black 6 AC outlet(s) 230 V 1.5 m
, промоция ACAR W2436 surge protector Black 6 AC outlet(s) 230 V 1.5 m
, онлайн магазин ACAR W2436 surge protector Black 6 AC outlet(s) 230 V 1.5 m
, поръчай ACAR W2436 surge protector Black 6 AC outlet(s) 230 V 1.5 m
, ACAR W2436 surge protector Black 6 AC outlet(s) 230 V 1.5 m мнения
, ACAR W2436 surge protector Black 6 AC outlet(s) 230 V 1.5 m сравнение
, евтин Разклонители
, топ Разклонители
, най-добър Разклонители
, нов Разклонители
, acar {ucfirst}разклонители
, оригинален ACAR W2436 surge protector Black 6 AC outlet(s) 230 V 1.5 m
, гаранция ACAR W2436 surge protector Black 6 AC outlet(s) 230 V 1.5 m
, бърза доставка ACAR W2436 surge protector Black 6 AC outlet(s) 230 V 1.5 m
, Acar цена
, Acar промоция
, Acar отстъпка
, Acar Разклонители
, разклонители в българия
, разклонители techmag
, онлайн поръчка Разклонители
, магазин за Разклонители
, топ оферти Разклонители
, Acar W2436 характеристики
, Acar W2436 спецификации
, Acar W2436 review
, Acar W2436 сравнение
, Acar W2436 отзиви
, Acar W2436 намаление
| Power plug type: | Type C |
| Product colour: | Black |
| Material: | Plastic |
| Remote control included: | No |
| AC outlets quantity: | 6 AC outlet(s) |
| Peak power: | 2300 W |
| Peak current, normal mode: | 10 A |
| AC outlet types: | Type C |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| Nominal input voltage: | 230 V |
| USB charging: | Yes |
| Weight: | 580 g |
| Cable length: | 1.5 m |
| Depth: | 54 mm |
| Height: | 55 mm |
| Width: | 445 mm |
| USB ports quantity: | 2 |






