
Acar PZ-4Z/OTM H05VV-F 3G1.0 20M Retractable extension cable – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: M01950
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 3.50kg
45.94€ (89.84лв.)
без ДДС: 38.28€ (74.87лв.)
Етикети:
Acar PZ-4Z/OTM H05VV-F 3G1.0 20M Retractable extension cable
, M01950
, Acar
, Комплекти с инструменти
, Електроинструменти
, купете Acar PZ-4Z/OTM H05VV-F 3G1.0 20M Retractable extension cable
, цена Acar PZ-4Z/OTM H05VV-F 3G1.0 20M Retractable extension cable
, оферти Acar PZ-4Z/OTM H05VV-F 3G1.0 20M Retractable extension cable
, ревю Acar PZ-4Z/OTM H05VV-F 3G1.0 20M Retractable extension cable
, промоция Acar PZ-4Z/OTM H05VV-F 3G1.0 20M Retractable extension cable
, онлайн магазин Acar PZ-4Z/OTM H05VV-F 3G1.0 20M Retractable extension cable
, поръчай Acar PZ-4Z/OTM H05VV-F 3G1.0 20M Retractable extension cable
, Acar PZ-4Z/OTM H05VV-F 3G1.0 20M Retractable extension cable мнения
, Acar PZ-4Z/OTM H05VV-F 3G1.0 20M Retractable extension cable сравнение
, евтин Комплекти с инструменти
, топ Комплекти с инструменти
, най-добър Комплекти с инструменти
, нов Комплекти с инструменти
, acar {ucfirst}комплекти с инструменти
, оригинален Acar PZ-4Z/OTM H05VV-F 3G1.0 20M Retractable extension cable
, гаранция Acar PZ-4Z/OTM H05VV-F 3G1.0 20M Retractable extension cable
, бърза доставка Acar PZ-4Z/OTM H05VV-F 3G1.0 20M Retractable extension cable
, Acar цена
, Acar промоция
, Acar отстъпка
, Acar Комплекти с инструменти
, комплекти с инструменти в българия
, комплекти с инструменти techmag
, онлайн поръчка Комплекти с инструменти
, магазин за Комплекти с инструменти
, топ оферти Комплекти с инструменти
, Acar M01950 характеристики
, Acar M01950 спецификации
, Acar M01950 review
, Acar M01950 сравнение
, Acar M01950 отзиви
, Acar M01950 намаление
| Cable length: | 20 m |
| Number of slots: | 4 |
| Power plug type: | Type F |
| Suitable location: | Universal |
| Placement supported: | Indoor/outdoor |
| On/off switch: | No |
| Grounding: | Yes |
| AC input voltage: | 230 V |
| Maximum power: | 2300 W |
| Fuse: | 10 A |
| Weight: | 2.48 kg |
| Package depth: | 175 mm |
| Package height: | 325 mm |
| Package width: | 235 mm |
| Cable colour: | Orange |
| Warnings: | Do not use a damaged extension cord., Keep the extension cord away from water and moisture. |






