



















2 in 1 PC Speaker Soundbar Computer RGB LED Backlight Stereo Gaming USB 2 x 3W AUX 3.5 mm
- Наличност: Изчерпан
- Модел: GKSAUCGLO0002
- Тегло: 0.56kg
- SKU: GKSAUCGLO0002
25.03€ (48.96лв.)
без ДДС: 20.86€ (40.80лв.)
Етикети:
2 in 1 PC Speaker Soundbar Computer RGB LED Backlight Stereo Gaming USB 2 x 3W AUX 3.5 mm
, GKSAUCGLO0002
, audiocore
, TV & Електроника
, купете 2 in 1 PC Speaker Soundbar Computer RGB LED Backlight Stereo Gaming USB 2 x 3W AUX 3.5 mm
, цена 2 in 1 PC Speaker Soundbar Computer RGB LED Backlight Stereo Gaming USB 2 x 3W AUX 3.5 mm
, оферти 2 in 1 PC Speaker Soundbar Computer RGB LED Backlight Stereo Gaming USB 2 x 3W AUX 3.5 mm
, ревю 2 in 1 PC Speaker Soundbar Computer RGB LED Backlight Stereo Gaming USB 2 x 3W AUX 3.5 mm
, промоция 2 in 1 PC Speaker Soundbar Computer RGB LED Backlight Stereo Gaming USB 2 x 3W AUX 3.5 mm
, онлайн магазин 2 in 1 PC Speaker Soundbar Computer RGB LED Backlight Stereo Gaming USB 2 x 3W AUX 3.5 mm
, поръчай 2 in 1 PC Speaker Soundbar Computer RGB LED Backlight Stereo Gaming USB 2 x 3W AUX 3.5 mm
, 2 in 1 PC Speaker Soundbar Computer RGB LED Backlight Stereo Gaming USB 2 x 3W AUX 3.5 mm мнения
, 2 in 1 PC Speaker Soundbar Computer RGB LED Backlight Stereo Gaming USB 2 x 3W AUX 3.5 mm сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, audiocore {ucfirst}tv & електроника
, оригинален 2 in 1 PC Speaker Soundbar Computer RGB LED Backlight Stereo Gaming USB 2 x 3W AUX 3.5 mm
, гаранция 2 in 1 PC Speaker Soundbar Computer RGB LED Backlight Stereo Gaming USB 2 x 3W AUX 3.5 mm
, бърза доставка 2 in 1 PC Speaker Soundbar Computer RGB LED Backlight Stereo Gaming USB 2 x 3W AUX 3.5 mm
, audiocore цена
, audiocore промоция
, audiocore отстъпка
, audiocore TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, audiocore GKSAUCGLO0002 характеристики
, audiocore GKSAUCGLO0002 спецификации
, audiocore GKSAUCGLO0002 review
, audiocore GKSAUCGLO0002 сравнение
, audiocore GKSAUCGLO0002 отзиви
, audiocore GKSAUCGLO0002 намаление
EAN: 5902211123828
MPN: AC955
Technical Specifications
| Power source type | USB |
| Width | 105 mm |
| Height | 385 mm |
| Depth | 85 mm |
| Volume control | On the wire |
| Recommended usage | PC |
| Product colour | Black |
| RMS rated power | 3 W |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Bluetooth | No |
| Connectivity technology | Wired |
| Speaker placement | Tabletop/bookshelf |
| Number of drivers | 2 |
| Warnings | Do not dismantle the unit - risk of electric shock. |
| Warnings | Dispose of in accordance with local regulations for electronic equipment. |
| Warnings | Do not expose the device to moisture or water. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 8 x 38 x 9 cm
Weight: 0.555 kg


