

-39 %


1,7l 2200W MAESTRO MR-044-VIOLET – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MR-044-VIOLET
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.00kg
19.19€ (37.53лв.)
31.34€ (61.30лв.)
без ДДС: 15.99€ (31.27лв.)
Етикети:
1
, 7l 2200W MAESTRO MR-044-VIOLET
, MR-044-VIOLET
, Maestro
, Електрически чайници
, Кухненски уреди
, купете 1
, 7l 2200W MAESTRO MR-044-VIOLET
, цена 1
, 7l 2200W MAESTRO MR-044-VIOLET
, оферти 1
, 7l 2200W MAESTRO MR-044-VIOLET
, ревю 1
, 7l 2200W MAESTRO MR-044-VIOLET
, промоция 1
, 7l 2200W MAESTRO MR-044-VIOLET
, онлайн магазин 1
, 7l 2200W MAESTRO MR-044-VIOLET
, поръчай 1
, 7l 2200W MAESTRO MR-044-VIOLET
, 1
, 7l 2200W MAESTRO MR-044-VIOLET мнения
, 1
, 7l 2200W MAESTRO MR-044-VIOLET сравнение
, евтин Електрически чайници
, топ Електрически чайници
, най-добър Електрически чайници
, нов Електрически чайници
, maestro {ucfirst}електрически чайници
, оригинален 1
, 7l 2200W MAESTRO MR-044-VIOLET
, гаранция 1
, 7l 2200W MAESTRO MR-044-VIOLET
, бърза доставка 1
, 7l 2200W MAESTRO MR-044-VIOLET
, Maestro цена
, Maestro промоция
, Maestro отстъпка
, Maestro Електрически чайници
, електрически чайници в българия
, електрически чайници techmag
, онлайн поръчка Електрически чайници
, магазин за Електрически чайници
, топ оферти Електрически чайници
, Maestro MR-044-VIOLET характеристики
, Maestro MR-044-VIOLET спецификации
, Maestro MR-044-VIOLET review
, Maestro MR-044-VIOLET сравнение
, Maestro MR-044-VIOLET отзиви
, Maestro MR-044-VIOLET намаление
| Housing material: | Plastic |
| Overheat protection: | No |
| Product colour: | White, Purple |
| Anti-calc filter: | Yes |
| Water tank capacity: | 1.7 L |
| Adjustable thermostat: | No |
| Control type: | Button |
| Non-slip feet: | Yes |
| Power: | 2200 W |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power source: | AC |
| Cord length: | 0.7 m |
| Auto power off: | No |
| Warnings: | Do not leave the unit unattended during operation., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply. |






