





TOIMSA Children's Bike 12’ Psi Patrol White 1281 Girl – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 1281
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 5.25kg
144.22€ (282.06лв.)
без ДДС: 120.18€ (235.05лв.)
![]() |
12 x 13.62 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
TOIMSA Children's Bike 12’ Psi Patrol White 1281 Girl
, 1281
, TOIMSA
, Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, Игра на открито
, купете TOIMSA Children's Bike 12’ Psi Patrol White 1281 Girl
, цена TOIMSA Children's Bike 12’ Psi Patrol White 1281 Girl
, оферти TOIMSA Children's Bike 12’ Psi Patrol White 1281 Girl
, ревю TOIMSA Children's Bike 12’ Psi Patrol White 1281 Girl
, промоция TOIMSA Children's Bike 12’ Psi Patrol White 1281 Girl
, онлайн магазин TOIMSA Children's Bike 12’ Psi Patrol White 1281 Girl
, поръчай TOIMSA Children's Bike 12’ Psi Patrol White 1281 Girl
, TOIMSA Children's Bike 12’ Psi Patrol White 1281 Girl мнения
, TOIMSA Children's Bike 12’ Psi Patrol White 1281 Girl сравнение
, евтин Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, най-добър Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, нов Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, toimsa {ucfirst}детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, оригинален TOIMSA Children's Bike 12’ Psi Patrol White 1281 Girl
, гаранция TOIMSA Children's Bike 12’ Psi Patrol White 1281 Girl
, бърза доставка TOIMSA Children's Bike 12’ Psi Patrol White 1281 Girl
, TOIMSA цена
, TOIMSA промоция
, TOIMSA отстъпка
, TOIMSA Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки в българия
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки techmag
, онлайн поръчка Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, магазин за Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ оферти Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, TOIMSA 1281 характеристики
, TOIMSA 1281 спецификации
, TOIMSA 1281 review
, TOIMSA 1281 сравнение
, TOIMSA 1281 отзиви
, TOIMSA 1281 намаление
| Product colour: | White |
| Theme: | PAW Patrol |
| Brake system: | Front brake |
| Maximum child height: | 112 cm |
| Proper use: | Outdoor |
| Recommended age (min): | 3 yr(s) |
| Recommended age (max): | 5 yr(s) |
| Minimum child height: | 98 cm |
| Gender: | Girl |
| Target audience: | Child |
| Preassembled: | Yes |
| Material: | Plastic, Steel |
| Wheel rim material: | Plastic |
| Wheels material: | Foam |
| Wheel size: | 12" |
| Wheels type: | Foam |
| Number of wheels: | 4 wheel(s) |
| Side wheels : | Yes |
| Basket: | Yes |
| Mudguards : | Yes |
| Chain cover included: | Yes |
| Package dimensions (W x D x H): | 740 x 200 x 440 mm |
| Package weight: | 9 kg |







