





TOIMSA 12’ Psi Patrol Purple 1280 Girl children's bicycle – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 1280
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 4.52kg
186.07€ (363.93лв.)
без ДДС: 155.06€ (303.27лв.)
![]() |
12 x 17.57 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
TOIMSA 12’ Psi Patrol Purple 1280 Girl children's bicycle
, 1280
, TOIMSA
, Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, Игра на открито
, купете TOIMSA 12’ Psi Patrol Purple 1280 Girl children's bicycle
, цена TOIMSA 12’ Psi Patrol Purple 1280 Girl children's bicycle
, оферти TOIMSA 12’ Psi Patrol Purple 1280 Girl children's bicycle
, ревю TOIMSA 12’ Psi Patrol Purple 1280 Girl children's bicycle
, промоция TOIMSA 12’ Psi Patrol Purple 1280 Girl children's bicycle
, онлайн магазин TOIMSA 12’ Psi Patrol Purple 1280 Girl children's bicycle
, поръчай TOIMSA 12’ Psi Patrol Purple 1280 Girl children's bicycle
, TOIMSA 12’ Psi Patrol Purple 1280 Girl children's bicycle мнения
, TOIMSA 12’ Psi Patrol Purple 1280 Girl children's bicycle сравнение
, евтин Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, най-добър Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, нов Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, toimsa {ucfirst}детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, оригинален TOIMSA 12’ Psi Patrol Purple 1280 Girl children's bicycle
, гаранция TOIMSA 12’ Psi Patrol Purple 1280 Girl children's bicycle
, бърза доставка TOIMSA 12’ Psi Patrol Purple 1280 Girl children's bicycle
, TOIMSA цена
, TOIMSA промоция
, TOIMSA отстъпка
, TOIMSA Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки в българия
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки techmag
, онлайн поръчка Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, магазин за Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ оферти Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, TOIMSA 1280 характеристики
, TOIMSA 1280 спецификации
, TOIMSA 1280 review
, TOIMSA 1280 сравнение
, TOIMSA 1280 отзиви
, TOIMSA 1280 намаление
| Gender: | Girl |
| Product colour: | Pink, Purple |
| Target audience: | Child |
| Brake system: | Front and rear brake |
| Maximum child height: | 112 cm |
| Package tare weight: | 9 kg |
| Recommended age (max): | 5 yr(s) |
| Recommended age (min): | 3 yr(s) |
| Proper use: | Outdoor |
| Minimum child height: | 98 cm |
| Theme: | PAW Patrol |
| Wheels material: | Foam |
| Wheel size: | 12" |
| Number of wheels: | 4 wheel(s) |
| Wheels type: | Foam |
| Chain cover included: | Yes |
| Material: | Plastic, Steel |
| Wheel rim material: | Plastic |
| Mudguards : | Yes |
| Basket: | Yes |







