


-33 %



Tefal Ultimate G2680672 frying pan All-purpose pan Round – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: G2680672
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.22kg
40.46€ (79.14лв.)
60.70€ (118.71лв.)
без ДДС: 33.72€ (65.95лв.)
Етикети:
Tefal Ultimate G2680672 frying pan All-purpose pan Round
, G2680672
, Tefal
, Съдове за готвене
, Продукти за дома
, купете Tefal Ultimate G2680672 frying pan All-purpose pan Round
, цена Tefal Ultimate G2680672 frying pan All-purpose pan Round
, оферти Tefal Ultimate G2680672 frying pan All-purpose pan Round
, ревю Tefal Ultimate G2680672 frying pan All-purpose pan Round
, промоция Tefal Ultimate G2680672 frying pan All-purpose pan Round
, онлайн магазин Tefal Ultimate G2680672 frying pan All-purpose pan Round
, поръчай Tefal Ultimate G2680672 frying pan All-purpose pan Round
, Tefal Ultimate G2680672 frying pan All-purpose pan Round мнения
, Tefal Ultimate G2680672 frying pan All-purpose pan Round сравнение
, евтин Съдове за готвене
, топ Съдове за готвене
, най-добър Съдове за готвене
, нов Съдове за готвене
, tefal {ucfirst}съдове за готвене
, оригинален Tefal Ultimate G2680672 frying pan All-purpose pan Round
, гаранция Tefal Ultimate G2680672 frying pan All-purpose pan Round
, бърза доставка Tefal Ultimate G2680672 frying pan All-purpose pan Round
, Tefal цена
, Tefal промоция
, Tefal отстъпка
, Tefal Съдове за готвене
, съдове за готвене в българия
, съдове за готвене techmag
, онлайн поръчка Съдове за готвене
, магазин за Съдове за готвене
, топ оферти Съдове за готвене
, Tefal G2680672 характеристики
, Tefal G2680672 спецификации
, Tefal G2680672 review
, Tefal G2680672 сравнение
, Tefal G2680672 отзиви
, Tefal G2680672 намаление
| Material: | Aluminium |
| Type: | All-purpose pan |
| Dishwasher proof: | Yes |
| Capacity: | 3.01 L |
| Easy to clean: | Yes |
| Product colour: | Grey |
| Temperature (max): | 175 °C |
| Heat indicator type: | Thermo-Spot |
| Non-stick coating: | Yes |
| Suitable for hob types: | Ceramic, Induction, Sealed plate, Halogen, Gas |
| Lid included: | No |
| Handles quantity: | 1 |
| Shape: | Round |
| Foldable handle: | No |
| Internal coating: | Titanium |
| Oven proof: | Yes |
| Heat indicator: | Yes |
| Thermosignal technology: | Yes |
| Diameter: | 28 cm |
| Height: | 56.5 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Doesn't contain: | Lead, Cadmium, Perfluorooctanoic Acid (PFOA) |





