


-31 %



Razer RZ04-03790200-R3M1 headphones/headset Wireless Head-band Gaming USB Type-C Bluetooth Grey, White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: RZ04-03790200-R3M1
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.64kg
119.53€ (233.78лв.)
172.12€ (336.63лв.)
без ДДС: 99.61€ (194.82лв.)
![]() |
12 x 11.29 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Razer RZ04-03790200-R3M1 headphones/headset Wireless Head-band Gaming USB Type-C Bluetooth Grey
, White
, RZ04-03790200-R3M1
, Razer
, Слушалки за конзоли
, Гейм конзоли
, купете Razer RZ04-03790200-R3M1 headphones/headset Wireless Head-band Gaming USB Type-C Bluetooth Grey
, White
, цена Razer RZ04-03790200-R3M1 headphones/headset Wireless Head-band Gaming USB Type-C Bluetooth Grey
, White
, оферти Razer RZ04-03790200-R3M1 headphones/headset Wireless Head-band Gaming USB Type-C Bluetooth Grey
, White
, ревю Razer RZ04-03790200-R3M1 headphones/headset Wireless Head-band Gaming USB Type-C Bluetooth Grey
, White
, промоция Razer RZ04-03790200-R3M1 headphones/headset Wireless Head-band Gaming USB Type-C Bluetooth Grey
, White
, онлайн магазин Razer RZ04-03790200-R3M1 headphones/headset Wireless Head-band Gaming USB Type-C Bluetooth Grey
, White
, поръчай Razer RZ04-03790200-R3M1 headphones/headset Wireless Head-band Gaming USB Type-C Bluetooth Grey
, White
, Razer RZ04-03790200-R3M1 headphones/headset Wireless Head-band Gaming USB Type-C Bluetooth Grey
, White мнения
, Razer RZ04-03790200-R3M1 headphones/headset Wireless Head-band Gaming USB Type-C Bluetooth Grey
, White сравнение
, евтин Слушалки за конзоли
, топ Слушалки за конзоли
, най-добър Слушалки за конзоли
, нов Слушалки за конзоли
, razer {ucfirst}слушалки за конзоли
, оригинален Razer RZ04-03790200-R3M1 headphones/headset Wireless Head-band Gaming USB Type-C Bluetooth Grey
, White
, гаранция Razer RZ04-03790200-R3M1 headphones/headset Wireless Head-band Gaming USB Type-C Bluetooth Grey
, White
, бърза доставка Razer RZ04-03790200-R3M1 headphones/headset Wireless Head-band Gaming USB Type-C Bluetooth Grey
, White
, Razer цена
, Razer промоция
, Razer отстъпка
, Razer Слушалки за конзоли
, слушалки за конзоли в българия
, слушалки за конзоли techmag
, онлайн поръчка Слушалки за конзоли
, магазин за Слушалки за конзоли
, топ оферти Слушалки за конзоли
, Razer RZ04-03790200-R3M1 характеристики
, Razer RZ04-03790200-R3M1 спецификации
, Razer RZ04-03790200-R3M1 review
, Razer RZ04-03790200-R3M1 сравнение
, Razer RZ04-03790200-R3M1 отзиви
, Razer RZ04-03790200-R3M1 намаление
| Width: | 203 mm |
| Height: | 92 mm |
| Depth: | 169 mm |
| Weight: | 295 g |
| Product colour: | White, Grey |
| Colour name: | Mercury |
| Control unit type: | On-ear control unit |
| Virtual surround: | Yes |
| Headset type: | Binaural |
| Product type: | Headset |
| Wearing style: | Head-band |
| Recommended usage: | Gaming |
| Operating keys: | Mute, Volume +, Volume - |
| Virtual surround technology: | THX Spatial Audio |
| Package depth: | 202 mm |
| Package height: | 236 mm |
| Package weight: | 1.17 kg |
| Quantity: | 1 |
| Ear pad material: | Foam |
| Bluetooth: | Yes |
| 3.5 mm connector: | Yes |
| Frequency band: | 2.4 GHz |
| USB connectivity: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| USB connector: | USB Type-C |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Battery type: | Built-in battery |
| Continuous audio playback time: | 40 h |
| Harmonized System (HS) code: | 8518300090 |
| Microphone direction type: | Omnidirectional |
| Microphone frequency: | 100 - 10000 Hz |
| Microphone sensitivity: | -38 dB |
| Microphone type: | Built-in |
| Headphone sensitivity: | 96 dB |
| Driver type: | TriForce |
| Impedance: | 32 Ω |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| Driver unit: | 5 cm |
| Noise canceling type: | Passive |
| Noise canceling: | Yes |











