


-38 %



Razer Mamba Elite mouse Right-hand USB Type-A Optical 16000 DPI – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: RZ01-02560100-R3M1
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.23kg
61.68€ (120.64лв.)
99.13€ (193.89лв.)
без ДДС: 51.40€ (100.53лв.)
Етикети:
Razer Mamba Elite mouse Right-hand USB Type-A Optical 16000 DPI
, RZ01-02560100-R3M1
, Razer
, Мишки
, Периферия
, купете Razer Mamba Elite mouse Right-hand USB Type-A Optical 16000 DPI
, цена Razer Mamba Elite mouse Right-hand USB Type-A Optical 16000 DPI
, оферти Razer Mamba Elite mouse Right-hand USB Type-A Optical 16000 DPI
, ревю Razer Mamba Elite mouse Right-hand USB Type-A Optical 16000 DPI
, промоция Razer Mamba Elite mouse Right-hand USB Type-A Optical 16000 DPI
, онлайн магазин Razer Mamba Elite mouse Right-hand USB Type-A Optical 16000 DPI
, поръчай Razer Mamba Elite mouse Right-hand USB Type-A Optical 16000 DPI
, Razer Mamba Elite mouse Right-hand USB Type-A Optical 16000 DPI мнения
, Razer Mamba Elite mouse Right-hand USB Type-A Optical 16000 DPI сравнение
, евтин Мишки
, топ Мишки
, най-добър Мишки
, нов Мишки
, razer {ucfirst}мишки
, оригинален Razer Mamba Elite mouse Right-hand USB Type-A Optical 16000 DPI
, гаранция Razer Mamba Elite mouse Right-hand USB Type-A Optical 16000 DPI
, бърза доставка Razer Mamba Elite mouse Right-hand USB Type-A Optical 16000 DPI
, Razer цена
, Razer промоция
, Razer отстъпка
, Razer Мишки
, мишки в българия
, мишки techmag
, онлайн поръчка Мишки
, магазин за Мишки
, топ оферти Мишки
, Razer RZ01-02560100-R3M1 характеристики
, Razer RZ01-02560100-R3M1 спецификации
, Razer RZ01-02560100-R3M1 review
, Razer RZ01-02560100-R3M1 сравнение
, Razer RZ01-02560100-R3M1 отзиви
, Razer RZ01-02560100-R3M1 намаление
| Ergonomic design: | Yes |
| Form factor: | Right-hand |
| Product colour: | Black |
| Surface coloration: | Monotone |
| Illumination: | Yes |
| Power source: | Cable |
| Weight: | 96 g |
| Height: | 43.3 mm |
| Width: | 69.9 mm |
| Depth: | 125 mm |
| Quantity: | 1 |
| Movement resolution: | 16000 DPI |
| Purpose: | Gaming |
| Programmable mouse buttons: | Yes |
| Buttons type: | Pressed buttons |
| Acceleration (max): | 50 G |
| Movement detection technology: | Optical |
| Device interface: | USB Type-A |
| Number of scroll wheels: | 1 |
| Buttons quantity: | 9 |
| Scroll type: | Wheel |
| Cable length: | 2.1 m |










