
-28 %
PURINA Friskies Maxi Dog Beef - Dry Dog Food - 10 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPPUIKAS0007
- Тегло: 10.10kg
41.96€ (82.07лв.)
58.10€ (113.64лв.)
без ДДС: 34.97€ (68.40лв.)
Етикети:
PURINA Friskies Maxi Dog Beef - Dry Dog Food - 10 kg
, DLPPUIKAS0007
, PURINA NESTLE
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете PURINA Friskies Maxi Dog Beef - Dry Dog Food - 10 kg
, цена PURINA Friskies Maxi Dog Beef - Dry Dog Food - 10 kg
, оферти PURINA Friskies Maxi Dog Beef - Dry Dog Food - 10 kg
, ревю PURINA Friskies Maxi Dog Beef - Dry Dog Food - 10 kg
, промоция PURINA Friskies Maxi Dog Beef - Dry Dog Food - 10 kg
, онлайн магазин PURINA Friskies Maxi Dog Beef - Dry Dog Food - 10 kg
, поръчай PURINA Friskies Maxi Dog Beef - Dry Dog Food - 10 kg
, PURINA Friskies Maxi Dog Beef - Dry Dog Food - 10 kg мнения
, PURINA Friskies Maxi Dog Beef - Dry Dog Food - 10 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, purina nestle {ucfirst}храна за кучета
, оригинален PURINA Friskies Maxi Dog Beef - Dry Dog Food - 10 kg
, гаранция PURINA Friskies Maxi Dog Beef - Dry Dog Food - 10 kg
, бърза доставка PURINA Friskies Maxi Dog Beef - Dry Dog Food - 10 kg
, PURINA NESTLE цена
, PURINA NESTLE промоция
, PURINA NESTLE отстъпка
, PURINA NESTLE Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, PURINA NESTLE DLPPUIKAS0007 характеристики
, PURINA NESTLE DLPPUIKAS0007 спецификации
, PURINA NESTLE DLPPUIKAS0007 review
, PURINA NESTLE DLPPUIKAS0007 сравнение
, PURINA NESTLE DLPPUIKAS0007 отзиви
, PURINA NESTLE DLPPUIKAS0007 намаление
| Suitable for: | Dog |
| No artificial additives: | No data available |
| No artificial colours: | No data available |
| Package type: | Plastic bag, Sack, Plastic packaging |
| Soy free: | Yes |
| Pet life stage: | Mature |
| Gluten free: | No |
| Dosage form: | Solid |
| Animal type(s): | Dog |
| Product category : | Dry food |
| Pet food flavor: | Beef |
| Breed size: | Maxi (18-27 kg), Large (35-45 kg) |
| Health effects: | General health |
| Dog breed: | All breeds of large and giant dogs |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Sugar free: | No data available |
| Preservative free: | No data available |
| Size of breed: | Large breed +45 kg, Large breed 25 - 45 kg |
| Age of the pet : | At any age |
| Weight: | 10 kg |
| Category: | For dog |
| Weight range: | 10 kg - 15,9 kg |
| Additional features: | General health |
| Series : | PURINA Friskies |
| Protein: | 20% |
| Crude fibres: | 3.5% |
| Crude ash: | 8% |
| Fat content: | 10% |





