
-28 %
PURINA Dentalife Extra Mini - Dental snack for dogs - 69 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZPUIKSP0092
- Тегло: 0.08kg
3.26€ (6.38лв.)
4.51€ (8.82лв.)
без ДДС: 2.72€ (5.32лв.)
Етикети:
PURINA Dentalife Extra Mini - Dental snack for dogs - 69 g
, DLZPUIKSP0092
, PURINA NESTLE
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете PURINA Dentalife Extra Mini - Dental snack for dogs - 69 g
, цена PURINA Dentalife Extra Mini - Dental snack for dogs - 69 g
, оферти PURINA Dentalife Extra Mini - Dental snack for dogs - 69 g
, ревю PURINA Dentalife Extra Mini - Dental snack for dogs - 69 g
, промоция PURINA Dentalife Extra Mini - Dental snack for dogs - 69 g
, онлайн магазин PURINA Dentalife Extra Mini - Dental snack for dogs - 69 g
, поръчай PURINA Dentalife Extra Mini - Dental snack for dogs - 69 g
, PURINA Dentalife Extra Mini - Dental snack for dogs - 69 g мнения
, PURINA Dentalife Extra Mini - Dental snack for dogs - 69 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, purina nestle {ucfirst}храна за кучета
, оригинален PURINA Dentalife Extra Mini - Dental snack for dogs - 69 g
, гаранция PURINA Dentalife Extra Mini - Dental snack for dogs - 69 g
, бърза доставка PURINA Dentalife Extra Mini - Dental snack for dogs - 69 g
, PURINA NESTLE цена
, PURINA NESTLE промоция
, PURINA NESTLE отстъпка
, PURINA NESTLE Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0092 характеристики
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0092 спецификации
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0092 review
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0092 сравнение
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0092 отзиви
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0092 намаление
| Series : | PURINA Dentalife |
| Category: | For dog |
| Additional features: | Dental |
| Weight range: | 0 g - 200 g |
| Main flavor: | Chicken |
| No artificial colours: | Yes |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Animal type(s): | Dog |
| Weight: | 69 g |
| Preservative free: | No data available |
| Package type: | Doypack, Sachet |
| Pet specific needs: | Teeth |
| Sugar free: | Yes |
| Health effects: | Clean teeth, fresh breath |
| Soy free: | Yes |
| Dog breed: | All breeds of miniature dogs |
| Dosage form: | Solid |
| Pet life stage: | Mature |
| Pet food flavor: | Chicken |
| Breed size: | Mini (5 - 10kg) |
| Gluten free: | No |
| Fat content: | 2.5% |
| Moisture content: | 14,5% |
| Protein: | 7% |
| Crude fibres: | 0.7% |





