


-36 %



MSI MPG GUNGNIR 110R WHITE Mid Tower Gaming Computer Case 'White, 4x 120mm ARGB Fan, 1 to 6 ARGB Control board, USB Type-C, Tempered Glass, Center, ATX, mATX, mini-ITX' – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 306-7G10W21-W57
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 9.10kg
151.21€ (295.74лв.)
236.69€ (462.92лв.)
без ДДС: 126.01€ (246.45лв.)
![]() |
12 x 14.28 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI MPG GUNGNIR 110R WHITE Mid Tower Gaming Computer Case 'White
, 4x 120mm ARGB Fan
, 1 to 6 ARGB Control board
, USB Type-C
, Tempered Glass
, Center
, ATX
, mATX
, mini-ITX'
, 306-7G10W21-W57
, MSI
, Компютърни кутии
, PC компоненти
, купете MSI MPG GUNGNIR 110R WHITE Mid Tower Gaming Computer Case 'White
, 4x 120mm ARGB Fan
, 1 to 6 ARGB Control board
, USB Type-C
, Tempered Glass
, Center
, ATX
, mATX
, mini-ITX'
, цена MSI MPG GUNGNIR 110R WHITE Mid Tower Gaming Computer Case 'White
, 4x 120mm ARGB Fan
, 1 to 6 ARGB Control board
, USB Type-C
, Tempered Glass
, Center
, ATX
, mATX
, mini-ITX'
, оферти MSI MPG GUNGNIR 110R WHITE Mid Tower Gaming Computer Case 'White
, 4x 120mm ARGB Fan
, 1 to 6 ARGB Control board
, USB Type-C
, Tempered Glass
, Center
, ATX
, mATX
, mini-ITX'
, ревю MSI MPG GUNGNIR 110R WHITE Mid Tower Gaming Computer Case 'White
, 4x 120mm ARGB Fan
, 1 to 6 ARGB Control board
, USB Type-C
, Tempered Glass
, Center
, ATX
, mATX
, mini-ITX'
, промоция MSI MPG GUNGNIR 110R WHITE Mid Tower Gaming Computer Case 'White
, 4x 120mm ARGB Fan
, 1 to 6 ARGB Control board
, USB Type-C
, Tempered Glass
, Center
, ATX
, mATX
, mini-ITX'
, онлайн магазин MSI MPG GUNGNIR 110R WHITE Mid Tower Gaming Computer Case 'White
, 4x 120mm ARGB Fan
, 1 to 6 ARGB Control board
, USB Type-C
, Tempered Glass
, Center
, ATX
, mATX
, mini-ITX'
, поръчай MSI MPG GUNGNIR 110R WHITE Mid Tower Gaming Computer Case 'White
, 4x 120mm ARGB Fan
, 1 to 6 ARGB Control board
, USB Type-C
, Tempered Glass
, Center
, ATX
, mATX
, mini-ITX'
, MSI MPG GUNGNIR 110R WHITE Mid Tower Gaming Computer Case 'White
, 4x 120mm ARGB Fan
, 1 to 6 ARGB Control board
, USB Type-C
, Tempered Glass
, Center
, ATX
, mATX
, mini-ITX' мнения
, MSI MPG GUNGNIR 110R WHITE Mid Tower Gaming Computer Case 'White
, 4x 120mm ARGB Fan
, 1 to 6 ARGB Control board
, USB Type-C
, Tempered Glass
, Center
, ATX
, mATX
, mini-ITX' сравнение
, евтин Компютърни кутии
, топ Компютърни кутии
, най-добър Компютърни кутии
, нов Компютърни кутии
, msi {ucfirst}компютърни кутии
, оригинален MSI MPG GUNGNIR 110R WHITE Mid Tower Gaming Computer Case 'White
, 4x 120mm ARGB Fan
, 1 to 6 ARGB Control board
, USB Type-C
, Tempered Glass
, Center
, ATX
, mATX
, mini-ITX'
, гаранция MSI MPG GUNGNIR 110R WHITE Mid Tower Gaming Computer Case 'White
, 4x 120mm ARGB Fan
, 1 to 6 ARGB Control board
, USB Type-C
, Tempered Glass
, Center
, ATX
, mATX
, mini-ITX'
, бърза доставка MSI MPG GUNGNIR 110R WHITE Mid Tower Gaming Computer Case 'White
, 4x 120mm ARGB Fan
, 1 to 6 ARGB Control board
, USB Type-C
, Tempered Glass
, Center
, ATX
, mATX
, mini-ITX'
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Компютърни кутии
, компютърни кутии в българия
, компютърни кутии techmag
, онлайн поръчка Компютърни кутии
, магазин за Компютърни кутии
, топ оферти Компютърни кутии
, MSI 306-7G10W21-W57 характеристики
, MSI 306-7G10W21-W57 спецификации
, MSI 306-7G10W21-W57 review
, MSI 306-7G10W21-W57 сравнение
, MSI 306-7G10W21-W57 отзиви
, MSI 306-7G10W21-W57 намаление
| Supported motherboard form factors: | micro ATX, Mini-ITX, ATX |
| Illumination colour: | Multi |
| Tempered glass panel(s): | Yes |
| Number of 2.5" bays: | 2 |
| On/off button: | Yes |
| Number of 3.5" bays: | 2 |
| Maximum PSU length: | 25 cm |
| Illumination: | Yes |
| Illumination location: | Case fans |
| Anti-dust filter: | Yes |
| Product colour: | White |
| Material: | Metal |
| Type: | PC |
| Built-in speaker(s): | No |
| Maximum CPU cooler height: | 17 cm |
| Reset button: | Yes |
| Suitable for: | Gaming |
| Number of expansion slots: | 7 |
| Form factor: | Midi Tower |
| RGB control button: | Yes |
| Maximum graphics card length: | 34 cm |
| Depth: | 430 mm |
| Height: | 450 mm |
| Width: | 215 mm |
| Weight: | 7.9 kg |
| Package weight: | 9.25 kg |
| LED controller: | Yes |
| Number of HDDs supported: | 2 |
| Supported HDD sizes: | 2.5" |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| Audio output: | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 1 |
| Audio input: | Yes |
| Top fans diameters supported: | 140, 120 |
| Number of front fans supported (max): | 6 |
| Number of rear fans supported (max): | 1 |
| Top radiator sizes supported: | 240, 120 |
| Rear fans installed: | 1x 120 mm |
| Front radiator sizes supported: | 140, 360 mm, 240 mm, 120, 280 |
| Front fans diameters supported: | 120, 140 |
| Number of top fans supported (max): | 2 |
| Rear fans diameters supported: | 120 |
| Front fans installed: | 3x 120 mm |
| Liquid cooling capability: | Yes |
| Rear radiator sizes supported: | 120 mm |
| Power supply included: | No |
| Number of power supply units: | 1 |
| Power supply location: | Bottom |
| Supported power supply form factors: | ATX |






