


-36 %



MSI MAG CORELIQUID 360R V2 Liquid CPU Cooler '360mm Radiator, 3x 120mm ARGB PWM Fan, ARGB lighting, Center Supported, Compatible with Intel and AMD Platforms, Latest LGA 1700 ready' – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 306-7ZW1C41-813
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 2.35kg
145.58€ (284.74лв.)
227.87€ (445.67лв.)
без ДДС: 121.32€ (237.28лв.)
![]() |
12 x 13.75 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI MAG CORELIQUID 360R V2 Liquid CPU Cooler '360mm Radiator
, 3x 120mm ARGB PWM Fan
, ARGB lighting
, Center Supported
, Compatible with Intel and AMD Platforms
, Latest LGA 1700 ready'
, 306-7ZW1C41-813
, MSI
, Охладители
, PC компоненти
, купете MSI MAG CORELIQUID 360R V2 Liquid CPU Cooler '360mm Radiator
, 3x 120mm ARGB PWM Fan
, ARGB lighting
, Center Supported
, Compatible with Intel and AMD Platforms
, Latest LGA 1700 ready'
, цена MSI MAG CORELIQUID 360R V2 Liquid CPU Cooler '360mm Radiator
, 3x 120mm ARGB PWM Fan
, ARGB lighting
, Center Supported
, Compatible with Intel and AMD Platforms
, Latest LGA 1700 ready'
, оферти MSI MAG CORELIQUID 360R V2 Liquid CPU Cooler '360mm Radiator
, 3x 120mm ARGB PWM Fan
, ARGB lighting
, Center Supported
, Compatible with Intel and AMD Platforms
, Latest LGA 1700 ready'
, ревю MSI MAG CORELIQUID 360R V2 Liquid CPU Cooler '360mm Radiator
, 3x 120mm ARGB PWM Fan
, ARGB lighting
, Center Supported
, Compatible with Intel and AMD Platforms
, Latest LGA 1700 ready'
, промоция MSI MAG CORELIQUID 360R V2 Liquid CPU Cooler '360mm Radiator
, 3x 120mm ARGB PWM Fan
, ARGB lighting
, Center Supported
, Compatible with Intel and AMD Platforms
, Latest LGA 1700 ready'
, онлайн магазин MSI MAG CORELIQUID 360R V2 Liquid CPU Cooler '360mm Radiator
, 3x 120mm ARGB PWM Fan
, ARGB lighting
, Center Supported
, Compatible with Intel and AMD Platforms
, Latest LGA 1700 ready'
, поръчай MSI MAG CORELIQUID 360R V2 Liquid CPU Cooler '360mm Radiator
, 3x 120mm ARGB PWM Fan
, ARGB lighting
, Center Supported
, Compatible with Intel and AMD Platforms
, Latest LGA 1700 ready'
, MSI MAG CORELIQUID 360R V2 Liquid CPU Cooler '360mm Radiator
, 3x 120mm ARGB PWM Fan
, ARGB lighting
, Center Supported
, Compatible with Intel and AMD Platforms
, Latest LGA 1700 ready' мнения
, MSI MAG CORELIQUID 360R V2 Liquid CPU Cooler '360mm Radiator
, 3x 120mm ARGB PWM Fan
, ARGB lighting
, Center Supported
, Compatible with Intel and AMD Platforms
, Latest LGA 1700 ready' сравнение
, евтин Охладители
, топ Охладители
, най-добър Охладители
, нов Охладители
, msi {ucfirst}охладители
, оригинален MSI MAG CORELIQUID 360R V2 Liquid CPU Cooler '360mm Radiator
, 3x 120mm ARGB PWM Fan
, ARGB lighting
, Center Supported
, Compatible with Intel and AMD Platforms
, Latest LGA 1700 ready'
, гаранция MSI MAG CORELIQUID 360R V2 Liquid CPU Cooler '360mm Radiator
, 3x 120mm ARGB PWM Fan
, ARGB lighting
, Center Supported
, Compatible with Intel and AMD Platforms
, Latest LGA 1700 ready'
, бърза доставка MSI MAG CORELIQUID 360R V2 Liquid CPU Cooler '360mm Radiator
, 3x 120mm ARGB PWM Fan
, ARGB lighting
, Center Supported
, Compatible with Intel and AMD Platforms
, Latest LGA 1700 ready'
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Охладители
, охладители в българия
, охладители techmag
, онлайн поръчка Охладители
, магазин за Охладители
, топ оферти Охладители
, MSI 306-7ZW1C41-813 характеристики
, MSI 306-7ZW1C41-813 спецификации
, MSI 306-7ZW1C41-813 review
, MSI 306-7ZW1C41-813 сравнение
, MSI 306-7ZW1C41-813 отзиви
, MSI 306-7ZW1C41-813 намаление
| Product colour: | Black |
| Fan connector: | 4-pin |
| Illumination LED: | Yes |
| Radiator material: | Aluminum |
| Number of fans: | 3 fan(s) |
| Pump voltage: | 12 V |
| Pump current: | 340 mA |
| Fan current: | 0.15 A |
| Fan voltage: | 12 V |
| Pump power consumption: | 4.08 W |
| Fan power consumption: | 1.8 W |
| Fan dimensions (W x D x H): | 120 x 120 x 25 mm |
| Waterblock width: | 8.06 cm |
| Waterblock height: | 4.86 cm |
| Tube length: | 40 cm |
| Radiator height: | 2.7 cm |
| Radiator depth: | 12 cm |
| Radiator width: | 39.4 cm |
| Waterblock depth: | 6.68 cm |
| Maximum air pressure: | 2.39 mmH2O |
| Pulse-width modulation (PWM) support: | Yes |
| Supported processor sockets: | LGA 1366 (Socket B), LGA 1156 (Socket H), LGA 1700, Socket TR4, LGA 1200 (Socket H5), Socket FM1, Socket AM2, Socket FM2, Socket sTRX4, LGA 1151 (Socket H4), LGA 2011-v3 (Socket R), Socket AM2+, LGA 1150 (Socket H3), LGA 2011 (Socket R), Socket AM3+, Socket FM2+, LGA 1155 (Socket H2), Socket SP3, Socket AM3, Socket AM4, LGA 2066 |
| Maximum airflow: | 78.73 cfm |
| Compatible processor series: | AMD Ryzen 7 5th Gen, AMD Ryzen 9 5th Gen, 3rd Generation AMD Ryzen™ 9, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, 3rd Gen AMD Ryzen™ Threadripper™ |
| Fan speed (min): | 500 RPM |
| Fan diameter: | 12 cm |
| Fan noise level (max): | 34.3 dB |
| Pump noise level: | 18 dB |
| Minimum airflow (imperial): | 21.63 cfm |
| Fan speed (max): | 2000 RPM |
| Minimum air pressure: | 0.23 mmH2O |
| Type: | Liquid сooling kit |
| Pump connector: | 3-pin |
| Suitable location: | Motherboard, Processor |
| Fan noise level (min): | 14.3 dB |
| Fan diameter 2: | 12 cm |
| Pump motor speed: | 4200 RPM |
| Pump bearing technology: | Ceramic bearing |
| Fan bearing technology: | Ball bearing |






