





Maclean monitor wall mount, 17-27'', 7kg max, gas spring, MC-458 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MC-458
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.77kg
36.49€ (71.37лв.)
без ДДС: 30.41€ (59.48лв.)
Етикети:
Maclean monitor wall mount
, 17-27''
, 7kg max
, gas spring
, MC-458
, MC-458
, Maclean
, Стойки
, Телевизори & аксесоари
, купете Maclean monitor wall mount
, 17-27''
, 7kg max
, gas spring
, MC-458
, цена Maclean monitor wall mount
, 17-27''
, 7kg max
, gas spring
, MC-458
, оферти Maclean monitor wall mount
, 17-27''
, 7kg max
, gas spring
, MC-458
, ревю Maclean monitor wall mount
, 17-27''
, 7kg max
, gas spring
, MC-458
, промоция Maclean monitor wall mount
, 17-27''
, 7kg max
, gas spring
, MC-458
, онлайн магазин Maclean monitor wall mount
, 17-27''
, 7kg max
, gas spring
, MC-458
, поръчай Maclean monitor wall mount
, 17-27''
, 7kg max
, gas spring
, MC-458
, Maclean monitor wall mount
, 17-27''
, 7kg max
, gas spring
, MC-458 мнения
, Maclean monitor wall mount
, 17-27''
, 7kg max
, gas spring
, MC-458 сравнение
, евтин Стойки
, топ Стойки
, най-добър Стойки
, нов Стойки
, maclean {ucfirst}стойки
, оригинален Maclean monitor wall mount
, 17-27''
, 7kg max
, gas spring
, MC-458
, гаранция Maclean monitor wall mount
, 17-27''
, 7kg max
, gas spring
, MC-458
, бърза доставка Maclean monitor wall mount
, 17-27''
, 7kg max
, gas spring
, MC-458
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean Стойки
, стойки в българия
, стойки techmag
, онлайн поръчка Стойки
, магазин за Стойки
, топ оферти Стойки
, Maclean MC-458 характеристики
, Maclean MC-458 спецификации
, Maclean MC-458 review
, Maclean MC-458 сравнение
, Maclean MC-458 отзиви
, Maclean MC-458 намаление
| Housing material: | Steel |
| Product colour: | Black |
| Package type: | Box |
| Mounting kit: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Tilt angle range: | -45 - 90° |
| Distance to the wall (max): | 35.5 cm |
| Maximum screen size: | 68.6 cm (27") |
| Mounting type: | Wall |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Minimum VESA mount: | 75 x 75 mm |
| Minimum screen size: | 43.2 cm (17") |
| Suitable for computer monitor: | Yes |
| Maximum VESA mount: | 100 x 100 mm |
| Maximum weight capacity: | 7 kg |









