













Maclean MC-866T Smart Motorized Electric TV Lift TUYA Mobile App Floor Mount Bracket Alexa Google Home 37''-80'' 60kg Cabinet VESA (EU plug)
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: TVAMCNUCH0139
- Тегло: 18.48kg
- SKU: TVAMCNUCH0139
281.58€ (550.72лв.)
без ДДС: 234.65€ (458.94лв.)
![]() |
12 x 26.59 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Maclean MC-866T Smart Motorized Electric TV Lift TUYA Mobile App Floor Mount Bracket Alexa Google Home 37''-80'' 60kg Cabinet VESA (EU plug)
, TVAMCNUCH0139
, Maclean
, TV & Електроника
, купете Maclean MC-866T Smart Motorized Electric TV Lift TUYA Mobile App Floor Mount Bracket Alexa Google Home 37''-80'' 60kg Cabinet VESA (EU plug)
, цена Maclean MC-866T Smart Motorized Electric TV Lift TUYA Mobile App Floor Mount Bracket Alexa Google Home 37''-80'' 60kg Cabinet VESA (EU plug)
, оферти Maclean MC-866T Smart Motorized Electric TV Lift TUYA Mobile App Floor Mount Bracket Alexa Google Home 37''-80'' 60kg Cabinet VESA (EU plug)
, ревю Maclean MC-866T Smart Motorized Electric TV Lift TUYA Mobile App Floor Mount Bracket Alexa Google Home 37''-80'' 60kg Cabinet VESA (EU plug)
, промоция Maclean MC-866T Smart Motorized Electric TV Lift TUYA Mobile App Floor Mount Bracket Alexa Google Home 37''-80'' 60kg Cabinet VESA (EU plug)
, онлайн магазин Maclean MC-866T Smart Motorized Electric TV Lift TUYA Mobile App Floor Mount Bracket Alexa Google Home 37''-80'' 60kg Cabinet VESA (EU plug)
, поръчай Maclean MC-866T Smart Motorized Electric TV Lift TUYA Mobile App Floor Mount Bracket Alexa Google Home 37''-80'' 60kg Cabinet VESA (EU plug)
, Maclean MC-866T Smart Motorized Electric TV Lift TUYA Mobile App Floor Mount Bracket Alexa Google Home 37''-80'' 60kg Cabinet VESA (EU plug) мнения
, Maclean MC-866T Smart Motorized Electric TV Lift TUYA Mobile App Floor Mount Bracket Alexa Google Home 37''-80'' 60kg Cabinet VESA (EU plug) сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, maclean {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Maclean MC-866T Smart Motorized Electric TV Lift TUYA Mobile App Floor Mount Bracket Alexa Google Home 37''-80'' 60kg Cabinet VESA (EU plug)
, гаранция Maclean MC-866T Smart Motorized Electric TV Lift TUYA Mobile App Floor Mount Bracket Alexa Google Home 37''-80'' 60kg Cabinet VESA (EU plug)
, бърза доставка Maclean MC-866T Smart Motorized Electric TV Lift TUYA Mobile App Floor Mount Bracket Alexa Google Home 37''-80'' 60kg Cabinet VESA (EU plug)
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Maclean TVAMCNUCH0139 характеристики
, Maclean TVAMCNUCH0139 спецификации
, Maclean TVAMCNUCH0139 review
, Maclean TVAMCNUCH0139 сравнение
, Maclean TVAMCNUCH0139 отзиви
, Maclean TVAMCNUCH0139 намаление
EAN: 5902211131601
MPN: MC-866T
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Housing material | Metal |
| Motorized | Yes |
| Package type | Box |
| Mounting kit | Yes |
| Manual | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Warnings | Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling. |
| Warnings | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer. |
| Warnings | Ensure that the holder is mounted on the correct wall/desk according to the manufacturer's instructions. |
| Maximum weight capacity | 60 kg |
| Mounting type | Floor |
| Panel mounting interface | 300 x 300 |
| Panel mounting interface | 600 x 400 |
| Panel mounting interface | 400 x 400 |
| Panel mounting interface | 300 x 200 |
| Panel mounting interface | 200 x 100 |
| Panel mounting interface | 200 x 200 |
| Panel mounting interface | 400 x 300 |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Panel mounting interface | 400 x 200 |
| Maximum VESA mount | 600 x 400 mm |
| Number of displays supported | 1 |
| Minimum screen size | 94 cm (37") |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Maximum screen size | 2.03 m (80") |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 20.5 x 29 x 87 cm
Weight: 18.48 kg





