









Maclean electric ceiling/floor mount, extendable, 43''-88'', VESA 600x400, max 60kg, 100-240V AC,50/60Hz
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TVAMCNUCH0151
- Тегло: 19.36kg
- SKU: TVAMCNUCH0151
240.67€ (470.71лв.)
без ДДС: 200.56€ (392.26лв.)
![]() |
12 x 22.73 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Maclean electric ceiling/floor mount
, extendable
, 43''-88''
, VESA 600x400
, max 60kg
, 100-240V AC
, 50/60Hz
, TVAMCNUCH0151
, Maclean
, TV & Електроника
, купете Maclean electric ceiling/floor mount
, extendable
, 43''-88''
, VESA 600x400
, max 60kg
, 100-240V AC
, 50/60Hz
, цена Maclean electric ceiling/floor mount
, extendable
, 43''-88''
, VESA 600x400
, max 60kg
, 100-240V AC
, 50/60Hz
, оферти Maclean electric ceiling/floor mount
, extendable
, 43''-88''
, VESA 600x400
, max 60kg
, 100-240V AC
, 50/60Hz
, ревю Maclean electric ceiling/floor mount
, extendable
, 43''-88''
, VESA 600x400
, max 60kg
, 100-240V AC
, 50/60Hz
, промоция Maclean electric ceiling/floor mount
, extendable
, 43''-88''
, VESA 600x400
, max 60kg
, 100-240V AC
, 50/60Hz
, онлайн магазин Maclean electric ceiling/floor mount
, extendable
, 43''-88''
, VESA 600x400
, max 60kg
, 100-240V AC
, 50/60Hz
, поръчай Maclean electric ceiling/floor mount
, extendable
, 43''-88''
, VESA 600x400
, max 60kg
, 100-240V AC
, 50/60Hz
, Maclean electric ceiling/floor mount
, extendable
, 43''-88''
, VESA 600x400
, max 60kg
, 100-240V AC
, 50/60Hz мнения
, Maclean electric ceiling/floor mount
, extendable
, 43''-88''
, VESA 600x400
, max 60kg
, 100-240V AC
, 50/60Hz сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, maclean {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Maclean electric ceiling/floor mount
, extendable
, 43''-88''
, VESA 600x400
, max 60kg
, 100-240V AC
, 50/60Hz
, гаранция Maclean electric ceiling/floor mount
, extendable
, 43''-88''
, VESA 600x400
, max 60kg
, 100-240V AC
, 50/60Hz
, бърза доставка Maclean electric ceiling/floor mount
, extendable
, 43''-88''
, VESA 600x400
, max 60kg
, 100-240V AC
, 50/60Hz
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Maclean TVAMCNUCH0151 характеристики
, Maclean TVAMCNUCH0151 спецификации
, Maclean TVAMCNUCH0151 review
, Maclean TVAMCNUCH0151 сравнение
, Maclean TVAMCNUCH0151 отзиви
, Maclean TVAMCNUCH0151 намаление
EAN: 5902211141228
MPN: MC-125
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Housing material | Metal |
| Motorized | Yes |
| Package type | Box |
| Mounting kit | Yes |
| Manual | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Warnings | Ensure that the holder is mounted on the correct wall/desk according to the manufacturer's instructions. |
| Warnings | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer. |
| Warnings | Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling. |
| Maximum weight capacity | 60 kg |
| Number of displays supported | 1 |
| Maximum VESA mount | 600 x 400 mm |
| Minimum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Mounting type | Floor-to-ceiling |
| Remote control type | Y |
| Minimum screen size | 109.2 cm (43") |
| Maximum screen size | 2.23 m (88") |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 35 x 21 x 107 cm
Weight: 19.36 kg





