





HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini - dry dog food - 1,5 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPHLSKAS0023
- Тегло: 1.55kg
27.26€ (53.32лв.)
без ДДС: 22.72€ (44.44лв.)
Етикети:
HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini - dry dog food - 1
, 5 kg
, DLPHLSKAS0023
, Hill's
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini - dry dog food - 1
, 5 kg
, цена HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini - dry dog food - 1
, 5 kg
, оферти HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini - dry dog food - 1
, 5 kg
, ревю HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini - dry dog food - 1
, 5 kg
, промоция HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini - dry dog food - 1
, 5 kg
, онлайн магазин HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini - dry dog food - 1
, 5 kg
, поръчай HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini - dry dog food - 1
, 5 kg
, HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini - dry dog food - 1
, 5 kg мнения
, HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini - dry dog food - 1
, 5 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, hill's {ucfirst}храна за кучета
, оригинален HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini - dry dog food - 1
, 5 kg
, гаранция HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini - dry dog food - 1
, 5 kg
, бърза доставка HILL'S Science Plan Mature Adult Small & Mini - dry dog food - 1
, 5 kg
, Hill's цена
, Hill's промоция
, Hill's отстъпка
, Hill's Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Hill's DLPHLSKAS0023 характеристики
, Hill's DLPHLSKAS0023 спецификации
, Hill's DLPHLSKAS0023 review
, Hill's DLPHLSKAS0023 сравнение
, Hill's DLPHLSKAS0023 отзиви
, Hill's DLPHLSKAS0023 намаление
| Dog breed: | All breeds of small dogs, All breeds of miniature dogs |
| Soy free: | Yes |
| Dosage form: | Solid |
| Pet food flavor: | Chicken |
| Pet life stage: | Mature (over 7 years) |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Lactose free: | Yes |
| Sugar free: | No data available |
| Animal type(s): | Dog |
| Health effects: | General health |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Breed size: | Small (2-10 kg), X-Small (< 4kg) |
| Preservative free: | Y |
| Weight: | 1.5 kg |
| Gluten free: | No |
| Age of the pet : | Senior |
| Series : | Hill's Science Plan |
| Product category : | Dry food, Veterinary diet |
| Additional features: | General health, Hair and skin, Enhanced activity, For seniors |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| No artificial colours: | Yes |
| Category: | For dog |
| Main flavor: | Turkey, Chicken |
| Moisture content: | 10% |
| Protein: | 19.5% |
| Crude fibres: | 2.5% |
| Crude ash: | 5.6% |
| Fat content: | 15,8% |










