
HILL'S Science Plan Canine Adult Beef - Wet dog food - 370 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPHLSKAS0006
- Тегло: 0.43kg
15.05€ (29.43лв.)
без ДДС: 12.54€ (24.53лв.)
Етикети:
HILL'S Science Plan Canine Adult Beef - Wet dog food - 370 g
, DLPHLSKAS0006
, Hill's
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете HILL'S Science Plan Canine Adult Beef - Wet dog food - 370 g
, цена HILL'S Science Plan Canine Adult Beef - Wet dog food - 370 g
, оферти HILL'S Science Plan Canine Adult Beef - Wet dog food - 370 g
, ревю HILL'S Science Plan Canine Adult Beef - Wet dog food - 370 g
, промоция HILL'S Science Plan Canine Adult Beef - Wet dog food - 370 g
, онлайн магазин HILL'S Science Plan Canine Adult Beef - Wet dog food - 370 g
, поръчай HILL'S Science Plan Canine Adult Beef - Wet dog food - 370 g
, HILL'S Science Plan Canine Adult Beef - Wet dog food - 370 g мнения
, HILL'S Science Plan Canine Adult Beef - Wet dog food - 370 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, hill's {ucfirst}храна за кучета
, оригинален HILL'S Science Plan Canine Adult Beef - Wet dog food - 370 g
, гаранция HILL'S Science Plan Canine Adult Beef - Wet dog food - 370 g
, бърза доставка HILL'S Science Plan Canine Adult Beef - Wet dog food - 370 g
, Hill's цена
, Hill's промоция
, Hill's отстъпка
, Hill's Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Hill's DLPHLSKAS0006 характеристики
, Hill's DLPHLSKAS0006 спецификации
, Hill's DLPHLSKAS0006 review
, Hill's DLPHLSKAS0006 сравнение
, Hill's DLPHLSKAS0006 отзиви
, Hill's DLPHLSKAS0006 намаление
| Animal type(s): | Dog |
| Package type: | Can |
| Dosage form: | Solid |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Weight: | 370 g |
| Sugar free: | No data available |
| Serving size: | 370 g |
| Pet food flavor: | Beef |
| No artificial additives: | No data available |
| Pet life stage: | Mature |
| Soy free: | No data available |
| Dog breed: | Any breed |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Suitable for: | Dog |
| Health effects: | General health |
| Gluten free: | No |
| Preservative free: | No data available |
| Series : | Hill's Science Plan |
| Product category : | Wet food |
| Age of the pet : | Adult |
| Additional features: | General health |
| No artificial colours: | No data available |
| Category: | For dog |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Weight range: | 201 g - 499 g |
| Protein: | 6,1% |
| Crude ash: | 1.6% |
| Fat content: | 5% |










