





HILL'S Science Plan Adult small&mini Chicken - dry dog food - 1,5kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPHLSKAS0052
- Тегло: 1.52kg
24.70€ (48.30лв.)
без ДДС: 20.58€ (40.25лв.)
Етикети:
HILL'S Science Plan Adult small&mini Chicken - dry dog food - 1
, 5kg
, DLPHLSKAS0052
, Hill's
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете HILL'S Science Plan Adult small&mini Chicken - dry dog food - 1
, 5kg
, цена HILL'S Science Plan Adult small&mini Chicken - dry dog food - 1
, 5kg
, оферти HILL'S Science Plan Adult small&mini Chicken - dry dog food - 1
, 5kg
, ревю HILL'S Science Plan Adult small&mini Chicken - dry dog food - 1
, 5kg
, промоция HILL'S Science Plan Adult small&mini Chicken - dry dog food - 1
, 5kg
, онлайн магазин HILL'S Science Plan Adult small&mini Chicken - dry dog food - 1
, 5kg
, поръчай HILL'S Science Plan Adult small&mini Chicken - dry dog food - 1
, 5kg
, HILL'S Science Plan Adult small&mini Chicken - dry dog food - 1
, 5kg мнения
, HILL'S Science Plan Adult small&mini Chicken - dry dog food - 1
, 5kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, hill's {ucfirst}храна за кучета
, оригинален HILL'S Science Plan Adult small&mini Chicken - dry dog food - 1
, 5kg
, гаранция HILL'S Science Plan Adult small&mini Chicken - dry dog food - 1
, 5kg
, бърза доставка HILL'S Science Plan Adult small&mini Chicken - dry dog food - 1
, 5kg
, Hill's цена
, Hill's промоция
, Hill's отстъпка
, Hill's Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Hill's DLPHLSKAS0052 характеристики
, Hill's DLPHLSKAS0052 спецификации
, Hill's DLPHLSKAS0052 review
, Hill's DLPHLSKAS0052 сравнение
, Hill's DLPHLSKAS0052 отзиви
, Hill's DLPHLSKAS0052 намаление
| No artificial colours: | Yes |
| Product category : | Veterinary diet |
| Dog breed: | All breeds of miniature dogs, All breeds of small dogs |
| Soy free: | No data available |
| Additional features: | Digestive support, Muscle building |
| Gluten free: | No |
| Main flavor: | Chicken |
| Dosage form: | Solid |
| Age of the pet : | Adult |
| Pet specific needs: | Protection of muscle mass, Proper digestion |
| Package type: | Sack |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg, Mini 2.5 - 5 kg |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Series : | Hill's Science Plan |
| Weight: | 1.5 kg |
| Sugar free: | No data available |
| Category: | For dog |
| Crude ash: | 5.4% |
| Protein: | 24.7% |
| Fat content: | 15.7% |










